Lajmet nga Vllaznia

Ribaj: Shpresoj të mos ndalem më, e ndjejmë rrezikun...

Ribaj: Shpresoj të mos ndalem më, e ndjejmë rrezikun...

Andi Ribaj gjeti golin e parë sezonal në takimin e sotëm me Kamzën ndërsa Vllaznia regjistroi fitoren e parë me tre gola. Sulmuesi fierak u shfaq i kënaqur për golin dhe suksesin e skuadrës në intervistën e dhënë për “Super Sport”, teksa theksoi se kuqeblutë kanë kualitete brenda dhe do të ngjiten shpejtë në klasifikim.