Lajmet nga Vllaznia

Shtyrja e ndeshjes në favor të Vllaznisë, ja përse

Shtyrja e ndeshjes në favor të Vllaznisë, ja përse

Tashmë është zyrtare që ndeshja e javës së 10-të mes Vllaznisë dhe Lushnjës e planifikuar për tu zhvilluar këtë të mërkurë do të zhvillohet të mërkurën e ardhshme. Kjo për shkak se bari i ri i fushës së stadiumit “Loro Boriçi” nuk është akoma gati për të pritur një ndeshje. Kështu, teksa ekipet e tjera të Superiores do të startojnë fazën ë dytë, Vllaznia e Lushnja do të qëndrojnë pushim.