KALAMISHI: "Jemi te bindur se do t'i luajme ndeshjet ne stadiumin "Reshit Rusi" sepse ai ka marre tjeter pamje. Perfaqesuesit e FSHF-se na kane lene edhe 2-3 detyra per t'i realizuar dhe besoj se deri te henen apo te marten ato te jene kryer. Shpresoj shume qe me Skenderbeun te luajme ne kete stadium".
Tomorri: "Konstatojme se ka shume ndryshim me investim e bere megjithate duhen rregulluar edhe disa gjera dhe ne do jemi serish ne Shkoder kur te jete gati gjithçka per te vendosur me pas per liçensimin e kesaj fushe".

Komentet