Mulemo u afrua te Vllaznia në mesin e muajit janar për të bërë një provë. Pavarësisht se trajneri Cungu është shprehur se nuk donte ta transferonte, sërish drejtuesit morën vendim për ta mbajtur në ekip.

Ky është afrimi i tretë zyrtar i Vllaznisë në këtë merkato, pas atyre të Arsen Hajdarit dhe Elis Bakajt, që gjithashtu u zyrtarizua ditën e sotme.

Komentet