0

Vllaznia, nesėr miqėsore me Kamzėn nė Shkodėr

Vllaznia, nesėr miqėsore me Kamzėn nė Shkodėr

Miqėsorja do tė nisė nė orėn 18:00 dhe pritet tė ndiqet me interes nga njė numėr i konsiderueshėm tifozėsh shkodranė, tė cilėt pas dy blerjeve tė fundit Me interes ėshtė tė shohim se si do t'i rreshtojė nė fushė Bicajn dhe Hoxhėn trajneri Cungu, pasi nė pozicionet ku ata luajnė ka jo pak konkurrencė.

Rragami-Bizi-Zhega, trioja shkodrane qė mrekulloi shqiptarėt

Rragami-Bizi-Zhega, trioja shkodrane qė mrekulloi shqiptarėt

Rragami-Bizi-Zhega - Me shume se nje legjende ėshtė rrėfimi pėr treshen spektakolare dhe tė famshme tė futbollit shkodran e atij shqiptar. Njė karrierė e filluar me Vllazninė, pastaj transferimi te Partizani e Dinamo dhe sėrish te klubi mėmė kur do tė bashkohen pėr t'i dhėnė atij qyteti e tifozėrisė lavdinė dhe suksesin e merituar, por tė munguar ndėr vite.

Testimet, qëndron vetëm Jasmin Agovic

Ndonėse nė programin e kuqebluve, futbollistėt e ardhur pėr provė ishin planifikuar tė qėndronin deri nė fund tė javės, vendimet pėr ta duket se kanė dalė disi mė herėt. Dhe, nga sa bėhet e ditur, ka ardhur nga niveli jo i kėnaqshėm, qė kanė pėrcjellė nė ditėt stėrvitore tė kėsaj jave, duke bėrė qė drejtuesit tė marrin vendimin e tyre mė shpejt.

Testimet, qėndron vetėm Jasmin Agovic