Lajmet e fundit

Testimet, qëndron vetëm Jasmin Agovic

Ndonėse nė programin e kuqebluve, futbollistėt e ardhur pėr provė ishin planifikuar tė qėndronin deri nė fund tė javės, vendimet pėr ta duket se kanė dalė disi mė herėt. Dhe, nga sa bėhet e ditur, ka ardhur nga niveli jo i kėnaqshėm, qė kanė pėrcjellė nė ditėt stėrvitore tė kėsaj jave, duke bėrė qė drejtuesit tė marrin vendimin e tyre mė shpejt.

Testimet, qėndron vetėm Jasmin Agovic

Shtohen problemet për Vllazninë, lojtarët vetëm largohen

Marko Cetkoviē, pasditen e djeshme ka firmosur nė Bosnjė, me ekipin e Sarajevės, ndonėse pak ditė mė pare, gjatė vizitės nė Shkodėr, u kishte premtuar se do tė firmoste me Vllazninė. Njė tjetėr futbollist i planifikuar tė jetė pjesė e skuadrės kuqeblu nė sezonin e ri, mbrojtėsi beratas, Polizoi Arbri, ka zgjedhur ekipin e Kukėsit pėr vazhdimin e karrierės.

Shtohen problemet pėr Vllazninė, lojtarėt vetėm largohen