Superliga

Marku: Vllaznia per fitore ne Vlore

Marku: Vllaznia per fitore ne Vlore

Vllaznia bën të qarta objektivat, teksa ndaj Flamurtarit rezultati i vetëm që kërkohet është fitorja. Kuqeblutë do të ishin të kënaqur edhe me barazimin, por synim kanë tri pikët. Ambiciet në prag të kësaj përballjeje i bëri të ditura futbollisti Antonio Marku, i cili shprehet se Vllaznia ka një besim në vetvete për një fitore në Vlorë.

Sot ne oren 14:00 Luftetari - Vllaznia

Sot, në orën 14:00, në stadiumin e Peqinit, do të luhet takimi Luftëtari-Vllaznia. Skuadra shkodrane ka zhvilluar përgatitjet e fundit për këtë ndeshje dhe, sipas trajnerit Armando Cungu, objektivi i saj është i qartë: marrja e 3 pikëve.

Sot ne oren 14:00 Luftetari - Vllaznia