Forumi

Foto te vjetra

Gjithcka rreth Shkodres sone te dashur.

Re: Foto te vjetra

Postnga GOLDIAN » E Djelë, 08 Maj 2011 , 18:21

nje emocion i papam tu pa keto foto
faleminderit skodrinon
i perjashtuar
Avatari i antarit
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
 
Poste: 7305
Antarësuar: E Djelë, 02 Korrik 2006 , 18:14
Vendodhja: perjashtuar nga forumi
Skuadra: vllaznia

Re: Foto te vjetra

Postnga Skodrinon » E Hënë, 16 Maj 2011 , 17:46

Fabrike karamele , biskoti etj etj Angjelin Luka
Imazh

Fabrika e makaronave 'DRAGUSHA' - Shkoder 1939
Imazh

Fabrika e cimentos mbi Bune
Imazh
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Foto te vjetra

Postnga Skodrinon » E Hënë, 16 Maj 2011 , 17:55

kto tri foto, edhe disa te tjera qi kam postu perpara, duhet me ia kallxu komunsitave dhe pseudo-historianve qi kujtojne se uzina e fabrika jane hap vetem mas ardhjes se pksh ne pushtet.
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Foto te vjetra

Postnga Skodrinon » E Enjte, 19 Maj 2011 , 17:08

Parfumeri per Zoja :D
Imazh
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Foto te vjetra

Postnga Skodrinon » E Mërkurë, 03 Gusht 2011 , 23:32

Fabrika e sapunit dhe parfumerise 'HOTTI'
Shkoder - Fabrika e sapunit dhe parfumerise 'HOTTI'.jpg


Dyqani i bombonave me pronar Lin Luka - 1927
Dyqani i bombonave me pronar Lin Luka - 1927.jpg


Fabrika e bonbonave e Lin Lukes
Fabrika e bonbonave e Lin Lukes.jpg
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Foto te vjetra

Postnga Skodrinon » E Hënë, 05 Shtator 2011 , 14:01

gjate nji ore mesimi 1923 - foto kel marubi

Imazh

medrezja skanderbeg

Imazh

1923 - Grup nxenesish duke punu ne oborrin e shkolles

Imazh
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Re: Foto te vjetra

Postnga Skodrinon » E Premte, 23 Shtator 2011 , 14:26

Imazh

Imazh

bande muzikore 1870
Imazh
Avatari i antarit
Skodrinon
Administrator
Administrator
 
Poste: 4726
Antarësuar: E Djelë, 16 Dhjetor 2007 , 20:09
Vendodhja: ITALI

Mëparshme

Kthehu tek Shkodra


Kthehu tek Forumi

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron