Kete ndeshje do ta luajme per tifozat, keshtu u shpreh kapiteni i ekipit te Vllaznise Gilman Lika ne prag te ndeshjes Vllaznia - Tirana e vlefshme per javen e trete te Kategorise Superiore. Ish lojtari i komnetares tone theksoi se ky takim do te jete mjaft i forte dhe shpreson qe se bashku me skuadren do te vijoje rezultatet pozitive dhe te afroje tifozerine shkodrane prane shkalleve te stadiumit Loro Borici.
Gjate intervistes se dhene sot paradite Lika theksoi se me rikthimin e Ramadanit rivaliteti ne skuader do te rritet gje qe do sherbeje per mire ne e cilesise ekipit. Persa i perket Tiranes, Lika tha se eshte nje klub qe ka nje buxhet te madh dhe ka bere nje merkato te mire por Vllaznia eshte me e motivuar dhe do ta fitoje kete sfide .

Komentet