Emrat e spikatur qe skuadra e Kukesit ka ne formacion diten e neserme perballe shkodraneve nuk e trembin trajnerin e Vllaznise Mirsad Jonuz.
Tekniku maqedonas ka dale mesditen e sotme ne nje konference shtypi ne prag te sfides me verilindoret ku nder te tjera ka theksuar se pas ketij 90 minuteshi Vllaznia mund te dal fitimtar.
Performanca e mire gjate ketyre jave te para te mbrotjes shkodrane si dhe atmosfera brenda grupit jane vleresuar maksimalisht nga trajneri Jonuz . Une besoj se kemi filluar te funksionojme ashtu siç duhet, situata eshte optimale dhe kjo me ben entuziast edhe mua - ka deklaruar maqedonasi Mirsad Jonuz.
Kujtojme qe takimi Kukesi - Vllaznia do te luhet diten e diele ne stadiumin “Elbasan Arena” ne ore 17:00 .

Komentet