Sulmuesi shkodran Rubinj Hebaj raportohet se është pranë rikthimit te Vllaznia. I riu ditë më parë është larguar nga Vorskla Poltsava ku hapsirat per tu aktivizuar tek kjo skuader ishin te pakta .Hebaj luajti vetem ne 5 takime gjate fazes se pare ne kampionatin ukrainas.
Per shkodranin më e rëndësishmja është që të kalojë në një ekip ku të ketë minuta. Në Shkodër një sulmues po u mungon dhe ndoshta është momenti i duhur për rikthimin e Hebajt tek Vllaznia.

Komentet