Confederations Cup 2009

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Confederations Cup 2009

Post by Ledi1920 » Wed, 24 Jun 2009 , 13:32

Miri wrote:
loroborici wrote:
Miri wrote:Ka mbaru Italia nuk asht ma aja skuadra qe dhuronte spektakel,emocione etj...
Ku ka dhurue naj her Italia spektakel?! Tana hert ka ba futboll defensiv qi ska ifije bukuriet.
Nuk flas per futbollin e 10 viteve te fundit naqe,nuk e di moshen qe ke dhe sa ke arrit me pa neshjet e italis por une kete pershtypje kam.
edhe une mendoj si Loro Borici qe futbolli italian i ka kushtuar perhere rendesi mbrojtes...ndoshta i periudhe me pak i periudhe me shume por futbolli i tyne perhere mbrojtes ka qene...dhe arma e tyre me e forte kundersulmi.
Image

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Confederations Cup 2009

Post by loroborici » Thu, 25 Jun 2009 , 15:57

Usa dje ka dhan nji neshje te madhe. Bravo i kjoft
Vllaznia ne zemer
Image

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Confederations Cup 2009

Post by Ledi1920 » Thu, 25 Jun 2009 , 16:24

loroborici wrote:Usa dje ka dhan nji neshje te madhe. Bravo i kjoft
ishin me shume fat dhe qelloi portieri Howard ne forme,se loja atyne ishte dy sulme dy gola...
Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Confederations Cup 2009

Post by Skodrinon » Sun, 28 Jun 2009 , 22:25

brazili fiton confederations cup 2009
2-0 per usa pjesa e pare, 2-3 per brazilin tan loja

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Confederations Cup 2009

Post by GOLDIAN » Sun, 28 Jun 2009 , 22:28

urime tifozave brazilian per fitimin e kupes
i perjashtuar

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Confederations Cup 2009

Post by REINIS » Wed, 01 Jul 2009 , 11:48

Urime Brazilit!
Po perfitun qi nuk ishim ne pranaj e fitun. :mrgreen: :mrgreen:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Confederations Cup 2009

Post by vllaznia1919 » Wed, 01 Jul 2009 , 13:27

Qa ka met pa fitu na verdeorot? :fcna: :fcna: :fcna: :fcna:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Confederations Cup 2009

Post by Skodrinon » Wed, 01 Jul 2009 , 15:59

vllaznia1919 wrote:Qa ka met pa fitu na verdeorot? :fcna: :fcna: :fcna: :fcna:
kupen e europes :D
Edhe ate tesh po e fitojme. :lol: :lol: :lol: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Confederations Cup 2009

Post by Man in Redblue » Thu, 02 Jul 2009 , 13:55

Urime Brazilit!

Kaka a per mu futbollist model, ndryshe nga ronaldinjo e robinjo qe lujn vetem per vete e per te ba cirk.

Me erdhi mire qe i munden amerikanet.

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Confederations Cup 2009

Post by loroborici » Sun, 12 Jul 2009 , 21:46

Brazili asht Brazil. Deri ne dekikun e funit, ban loje.
Vllaznia ne zemer
Image

Post Reply