Evropiani U-21

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Evropiani U-21

Post by Man in Redblue » Tue, 30 Jun 2009 , 14:41

GOLDIAN wrote:shv13 jam tu e urry drejtusat e bayernit pak e nga pak
une nuk jam euforik kur shoh nje lojtar qe ban nje ndeshje te mireedhe opa i baj komplimenta por HUMMELS e kam ndjek te borusia para se mu demtu dhe kam than zot ktheje te bayerni mrapsht
mirepo na kthynen görlitzin kurse hummels e shiten perfundimisht
te shohim kete patlixhanin hollandez branfeild se ca po na del
e njejta histori me trochkovskin ja kam friken dhe toni kroosit se ta po na e djegun
sa per wagner cudi e madhe qe se kane kthy mrapsht
une per vedi si goldian jam hala sot kundra 30 milioneve qe jan shpenzu per gomezin
wagner ka ba nje sezon te mire tek duisburg ne kategori te dye gjermane
sonte shkelqej

O Goldo ca kan ken ato kohna, kur Bayerni bate blemjet ma te spikatuna, mbledhte tan talentat ma te mira te gjermanise...sot rrin e marrin lojtar NOBODY prej liges hollandeze, largojne talentat e vet,ose marrin lojtar qi e kalu zenitin e karrieres si Tim Borowski e Massimo Oddo

jan gabime te njepasnjeshme vitet e fundit qi po i kushtojne shume Bayern-it

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: Evropiani U-21

Post by Ujku » Mon, 13 Jul 2009 , 19:46

UUU sa jasht temet pa m'duken kto komentet ma siper kan 2 jav
ktu i si shen kerkush :lol: :lol: :lol:
apo lehen se jan kuner Hallandezve???

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Evropiani U-21

Post by fpjalmi » Wed, 15 Jul 2009 , 01:14

Ujku wrote:UUU sa jasht temet pa m'duken kto komentet ma siper kan 2 jav
ktu i si shen kerkush :lol: :lol: :lol:
apo lehen se jan kuner Hallandezve???
ujku .

nuk don zoti qe van gali ta bajn bajernin bajern sepse i ka ik koha tash 20 vjet e asht ba ekip mesatare .

nese van gali e qon bajernin aty ku ishte atehere nuk ka nevoje kush me i shi komentet sepse i shijn shpejt ata qe e kan shkru :D :D

Post Reply