Loja 1x2 south africa 2010

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 27 Jun 2010 , 01:34

admini

Gjermani - Angli 0-0
Argjentina - Meksika 3-1
_______________________

jeti

Gjermani - Angli 1-0
Argjentin - Meksik 1-0
______________________

altini

Gjermani - Angli 0-0
Argjentine - Meksike 2-1
______________________

mondi

Gjermani - Angli 2-3
Argjentina - Meksika 3-1
______________________

loro boriqi

Gjermani - Angli 0-1
Argjentine - Meksike 1-1

______________________

pjalmi

Gjermani - Angli 0-0
Argjentine - Meksike 0-1
_______________________

shv13

Gjermani - Angli 2-1
Argjentine - Meksike 1-0

_________________________

man in red blu

Gjermani - Angli 2-1
Argjentine - Meksike 2-0
________________________

skodrinon

Gjermani - Angli 2-1
Argjentine - Meksike 2-0
________________________

ledi

Gjermani - Angli 1-1
Argjentina - Meksika 3-1
________________________

partizani

Gjermani - Angli 1-2
Argjentine - Meksike 1-0
________________________

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 27 Jun 2010 , 18:05

ne ndeshjen e gjermaneve kan marr ka 2 pike

jeti shv13 man in red blu dhe skodrinoni

te tjeret asnji pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 27 Jun 2010 , 18:09

Renditja mbas ndeshjes se gjermanise


Altini - 64
loro boriqi - 59
jeti 55
mondi - 55
pjalmi -54
shv13 - 52
man in red blu - 52
ledi 52
renis 51
skodrinon - 51
elbasan 4 ever - 51
partizani - 50
skodrinon - 51
admini 42
Tulipani - 39

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 27 Jun 2010 , 23:38

admini dhe ledi kan gjet rezultatin e sakte

man , par ,shv13 skodr jeti dhe altini kan gjet krahun ,2 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 27 Jun 2010 , 23:46

renditja mbas ndeshjes se argjentines 3-1


Altini - 66
loro boriqi - 59
jeti 57
ledi 55
mondi - 55
man in red blu - 54
shv13 - 54
pjalmi -54
skodrinon - 53
partizani - 52
renis 51
elbasan 4 ever - 51
admini 45
Tulipani - 39

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Sun, 27 Jun 2010 , 23:58

pjalmi ke harru me vu 3pikshin mua qe kam gjet rezultatin e sakt te argjentines
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Mon, 28 Jun 2010 , 00:05

Edmond-Cela wrote:pjalmi ke harru me vu 3pikshin mua qe kam gjet rezultatin e sakt te argjentines
mond ,me fal se pasha te madhin zot nuk e kam ba me qellim

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Mon, 28 Jun 2010 , 00:08

Altini - 66
loro boriqi - 59
mondi - 58
jeti 57
ledi 55
man in red blu - 54
shv13 - 54
pjalmi -54
skodrinon - 53
partizani - 52
renis 51
elbasan 4 ever - 51
admini 45
Tulipani - 39


renis ,ke harru me vu brazilin

te kam qu dhe mesazh privat

ishalla tapo e shef

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Mon, 28 Jun 2010 , 00:13

fpjalmi wrote:
Edmond-Cela wrote:pjalmi ke harru me vu 3pikshin mua qe kam gjet rezultatin e sakt te argjentines
mond ,me fal se pasha te madhin zot nuk e kam ba me qellim
ska gja ma naq, gabime njerzore te falen.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Mon, 28 Jun 2010 , 17:35

fpjalmi wrote:Edmond Qela

Te kam qu nje mesazh privat

deshta vetem me me spjegu se ku asht ajo qe me ke shkru ,se sot e kam pa

me qo linkun

Pjalmi jam i vetmi qe kam pas rrespekt ndaj teje, dhe te kam regjistru ne ket forum sic kam ba me shum tjere. po ashtu jam ken e vetmi qe te kam dal zot ketu. te kam than pjalmi mos ban ket e mos bat at asnje here nuk me ke degju..

nuk te kam parajmelu kot.

1. greqia asht i vetmi shtet qe na dha piket e plota sepse ia dhame edhe na dhe maqedonia. Gabim.
2. deshta me than mbas 28 qeshorit e kena me brazilin, nese me slovent. gabim
3. anglia u pa qe ne grup se nuk jan mire duke barazu me shba dhe edhe qe mund te humshin
duke barazu me algjerine dhe duke fitu nji ndeshje me zelanden e re ne mos gabosha qe ti e din qa skuadret asht . Gabim
4. danimarka e kameruni jan skuadra bomba, kurse serbia kal i cofun e anglia ma e dobt se Danimarka,. Tallje qesharake.
5. topi art.

keto jan vetem disa pjalmi se nuk kam gjith diten me shiku gabimet tuja. se do gjeja me mija.

duhet me pas pak serjuzitet, qe nuk jena femi rrugesh me degju marrina. nuk ka lezet. po te tham si vella e shok qe te matesh para qe te shkrush. se njerzit ofendohen kur lexojn keto shkrime.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Tue, 29 Jun 2010 , 05:27

Edmond-Cela wrote:
fpjalmi wrote:Edmond Qela

Te kam qu nje mesazh privat

deshta vetem me me spjegu se ku asht ajo qe me ke shkru ,se sot e kam pa

me qo linkun

Pjalmi jam i vetmi qe kam pas rrespekt ndaj teje, dhe te kam regjistru ne ket forum sic kam ba me shum tjere. po ashtu jam ken e vetmi qe te kam dal zot ketu. te kam than pjalmi mos ban ket e mos bat at asnje here nuk me ke degju..

nuk te kam parajmelu kot.

1. greqia asht i vetmi shtet qe na dha piket e plota sepse ia dhame edhe na dhe maqedonia. Gabim.
2. deshta me than mbas 28 qeshorit e kena me brazilin, nese me slovent. gabim
3. anglia u pa qe ne grup se nuk jan mire duke barazu me shba dhe edhe qe mund te humshin
duke barazu me algjerine dhe duke fitu nji ndeshje me zelanden e re ne mos gabosha qe ti e din qa skuadret asht . Gabim
4. danimarka e kameruni jan skuadra bomba, kurse serbia kal i cofun e anglia ma e dobt se Danimarka,. Tallje qesharake.
5. topi art.

keto jan vetem disa pjalmi se nuk kam gjith diten me shiku gabimet tuja. se do gjeja me mija.

duhet me pas pak serjuzitet, qe nuk jena femi rrugesh me degju marrina. nuk ka lezet. po te tham si vella e shok qe te matesh para qe te shkrush. se njerzit ofendohen kur lexojn keto shkrime.
mond

un e di qe ke rrespekt per mu ,dhe gjithashtu edhe un kam shum rrespekt per ty

por deshta me te than dicka

kur paralajmerohet dikush dhe mandej perjashtohet ,do te thote qe ka ba dicka shum te keqe ,ka ofendu ose ka sha dikend

por kur bahet fjale per gafa ,asht hap nje teme qe do te thote zona e denimeve per ata qe bajn gafa ,sepse nuk mund te paralajmerohet ose perjashtohet dikush sepse ban 1 gafe ,ose 2 a ma shum ,sepse me pa gafat ,jane denimeve qe ka temen e vet dhe nuk shof qe njer shum veta prandaj asht hap zona ezit te ofendohen nese bahen gafa :lol:

beson se me kupton

gafat jan ne zone denimesh dhe aty qeshim ,kurse perjashtimi ose paralajmerimi duhet me u dhan kur ofendohet njiri

me fal nese jam gabim per nej fjale qe kam shkru ma nalt

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Tue, 29 Jun 2010 , 05:46

admini ka gjet hollanden me rrezultat te sakte ,por ka harru me vu brazilin

renis ka harru me vu brazilin

partizani ka marr pike ma shum 5 ,kurse te tjeret ka 4 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Tue, 29 Jun 2010 , 05:51

Altini - 70
loro boriqi - 63
mondi - 62
jeti 61
man in red blu - 58
shv13 - 58
pjalmi -58
skodrinon - 57
partizani - 57
ledu -57
renis 53
elbasan 4 ever - 51
admini 48
Tulipani - 39

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Tue, 29 Jun 2010 , 05:52

Altini - 70
loro boriqi - 63
mondi - 62
jeti 61
ledu -59
man in red blu - 58
shv13 - 58
pjalmi -58
skodrinon - 57
partizani - 57
renis 53
elbasan 4 ever - 51
admini 48
Tulipani - 39

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by REINIS » Tue, 29 Jun 2010 , 17:33

Pjalm rofsh per MP po nuk kam pas munci me qen online.

Vec kjo me ka njel:

Portugali-Spanje 0-0
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Tue, 29 Jun 2010 , 19:18

REINIS wrote:Pjalm rofsh per MP po nuk kam pas munci me qen online.

Vec kjo me ka njel:

Portugali-Spanje 0-0

ishalla e kap me nji 3 pikesh renis :D

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Tue, 29 Jun 2010 , 19:21

Urugua Gana 2-1
Gjermani Argjentina, 2-3
Holland Brazil 2-1
Parugai Spain 0-3
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by jeti » Tue, 29 Jun 2010 , 22:33

Uruguaj - Gane 1-0
Holland - Brazil 1-1
Argjentine Gjermani 0-1
Spanje - Paraguaj 1-0
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 30 Jun 2010 , 04:46

Urugua Gana 1-0
Gjermani Argjentina, 1-1
Holland Brazil 2-0
Parugai Spain 0-1

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 30 Jun 2010 , 05:00

piket qe jan marr prej 2 ndeshjeve te sotme

pjal 6

alt 5
admi 2

ledi 2

jeti 2

mondi 2

shv13 3

man 2

skod 2 par 2

Post Reply