Loja 1x2 south africa 2010

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Sun, 04 Jul 2010 , 12:06

Spain-gjermani 2-1

Uruguaj-holland 1-2
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by jeti » Sun, 04 Jul 2010 , 17:50

Gjermani 1-0 spanje
Uruguaj 0-1 Hollande
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Man in Redblue » Sun, 04 Jul 2010 , 23:13

Gjermani 2-1 spanje
Uruguaj 0-1 Hollande

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Ledi1920 » Mon, 05 Jul 2010 , 08:26

Gjermani -Spanje 3-1
Uruguaj-Hollande 1-2
Image

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Altin » Tue, 06 Jul 2010 , 10:49

Gjermani -Spanje 1-1
Uruguaj - Hollande 1-2 :D
FK PARTIZONI LEGJENDA E SHQIPERIS

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by loroborici » Tue, 06 Jul 2010 , 13:57

Gjermani -Spanje 1-2
Uruguaj - Hollande 1-1
Vllaznia ne zemer
Image

shv13
Moderator
Moderator
Posts: 1174
Joined: Mon, 24 Jul 2006 , 19:25
Location: torino
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by shv13 » Tue, 06 Jul 2010 , 19:10

Gjermani -Spanje 3-2
Uruguaj - Hollande 0-2
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 08:26

loroborici wrote:Gjermani -Spanje 1-2
Uruguaj - Hollande 1-1
loro

si ma naqe ke fu barazim holland uruguaj 1-1 :shock: :shock: :shock:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 08:35

Altini - 79
mondi - 71
pjalmi -71
jeti 70
loro boriqi - 68
shv13 - 68
ledu -67
man in red blu - 66
skodrinon - 59
partizani - 59
admini 56
elbasan 4 ever - 56
renis 53
Tulipani - 39
Goldiani-2

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 08:40

altin 99 perqind e ke siguru vendin e pare por matematikisht ja

je 8 pike para dhe jan 3 ndeshje , gjermani spanj ,finalen dhe ndeshjen per vend 3 a te katert

nese gjermanet me spanjen per 90 min dalin barazim ,atehere ti je automatikisht fitues i skedines (rezultati i sakte 3 pikeshi) dhe fiton 100 dollare

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by loroborici » Wed, 07 Jul 2010 , 15:41

fpjalmi wrote:
loroborici wrote:Gjermani -Spanje 1-2
Uruguaj - Hollande 1-1
loro

si ma naqe ke fu barazim holland uruguaj 1-1 :shock: :shock: :shock:
Per pak barazim qe tuj dal naqe cka kish me ken rezultati ma i drejte. :mrgreen:
Vllaznia ne zemer
Image

elbasans4ever
Antar
Antar
Posts: 27
Joined: Sun, 10 Dec 2006 , 20:29

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by elbasans4ever » Wed, 07 Jul 2010 , 20:01

Gjermani-Spanje 1-3

Megjithese vone ????

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by loroborici » Wed, 07 Jul 2010 , 22:30

fpjalmi wrote:Spain-gjermani 0-1

Uruguaj-holland = 0-2
Si e paske van fitore Gjermanine naqe...vehet Gjermnai fitore me Spanjen?! :mrgreen:
Vllaznia ne zemer
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 22:53

loroborici wrote:
fpjalmi wrote:
loroborici wrote:Gjermani -Spanje 1-2
Uruguaj - Hollande 1-1
loro

si ma naqe ke fu barazim holland uruguaj 1-1 :shock: :shock: :shock:
Per pak barazim qe tuj dal naqe cka kish me ken rezultati ma i drejte. :mrgreen:
po pra ,per pak :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 22:53

loroborici wrote:
fpjalmi wrote:Spain-gjermani 0-1

Uruguaj-holland = 0-2
Si e paske van fitore Gjermanine naqe...vehet Gjermnai fitore me Spanjen?! :mrgreen:

ke shum te drejte

me tradhetuan gjermanet :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 23:11

Altini - 79
mondi - 73
pjalmi -71
loro boriqi - 70
pjalmi -71
jeti 70
shv13 - 68
ledu -67
man in red blu - 66
skodrinon - 59
partizani - 59
elbasan 4 ever - 58
admini 56
renis 53
Tulipani - 39
Goldiani-2

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by GOLDIAN » Wed, 07 Jul 2010 , 23:13

HOLLANDE-SPANJE 4-1
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 23:16

loja asht e hapun akoma por vendi i trete dhe me rradhe nuk kan shpresa

mondi asht i vetmi ne loje ku me 2 rezultate te sakta mund te kapin vendin e pare

altini udheheqe me 6 pike para

tashti mondi duhet me vu rezultatet kunder altinit dhe nuk duhet qe te vejn rezultatin njesoj si altini sepse nese altini dhe mondi kan rezultatet njisij qofte edhe 1 ndeshje ,atini asht automatikisht fitues i skedines

pra mond ,ti duhet me i vu rezultatet mbas altinit dhe komplet kunder me rezultat e tij

shpresoj qe me kupton

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 23:18

gjermani -uruguaj

holland -spanje

jan 2 ndeshjet e ardhshme

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 07 Jul 2010 , 23:19

gjermani -uruguaj = 0-0

holland -spanje =2-0

Post Reply