Kampionati Gjerman

Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kampionati Gjerman

Post by GOLDIAN » Sun, 07 Nov 2010 , 21:04

nuk po ja mohon kush vlerat o vlla
por jo tja rrisim vlerat ne champions e ne kampionat e kane fajin demtimet
ato jane preferenca te gjithsecilit po per mu otmar hitzfeld mbetet i pa zevendesushem
nuk duhen nxjerre justifikimet tek mungesat te flasim realitetin te dy jena tifoza te bajern
mungesa kan dhe tjert
leverkusen nje kohe te gjate pa rolfes
tash i mungon ballack ,renato augusto e hypia nuk jane mungesa te vogla
edhe vjet u nis keq por kete vit jam ma pesimist edhe une tham si ti qe sjena per titull
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Gjerman

Post by fpjalmi » Sun, 07 Nov 2010 , 22:48

GOLDIAN wrote:
fpjalmi wrote:
sejad wrote:he pra naqe, vetem Schweinsteiger, Lahm, Muller edhe portieri jan titullare, tjeret jo.

Por me duket se kena gjet sulmuesin tone per ket vit, Mario Gomez.
mungon 80 perqind e skuadres :) qe do te thote ,faleminders zot qe nuk asht bajerni ne fund .

presidenti i bajernit e pat kritiku van galin ,dhe kritikimi asht shum pa kuptim ,dhe do ta qusha kritikimin e presidentit shum pa kuptim ,dhe tamam mund te them president idiot

ai duhet ta kuptoje se bajerni po lot me rezerva ,dhe per mendimin tem tana fitore ne kupe kampionesh duke siguru turrin tjeter dhe 7 pike larg vendit te pare ,asht mrekulli ,ku van gal ka meriten e tij personale
po mar pjalm taman po i thu höenesit se ky bajerni tash sa dekada ka ardh ne keto pozita ku asht pa borxhe e me trofe prej gaalit e kolegut te tij e jo prej ketij idiotit
si mundesh me ofendu nje figure te tille iher kjo dmth se sja ke idene aspak bajernit
po ne champions lige fitoret paskan meriten e van galit kurse ne kampionat paska fajin ky idioti
asht shume e lehte me shkru kot sepse dhe ky 80% asht loje fmish se bajernit po i lun dhe lahm dhe gomez dhe schweini dhe buti dhe van buyten dhe demichelis e une shoh ma shume se 20% te lojtareve ne loje

edhe vjet fliste ne tym goldian .

Ai e din fort mire se van gali nuk e pjerdh ,sepse edhe vjet nuk e pjerdhi ,dhe duke pa qe ma mire se van gol ,askush nuk e njeh lojtarin ma mire se cfare gjendjet asht ,dhe ketu presidenti fut hundet kot.

lexova ne nje gazete angleze qe perseritet demtimet e bajernit mbas 14 vjet ,duke than ne titull

''''''''''bajerni ndodhej keshtu 14 vjet me pare'''''''''''' e fliste per demtimet qe kishte bajerni 14 vjet ma pare dhe fliste per kohen e tashme qe bajerni i ketij sezoni asht ma i denum si 14 vite ma pare'

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Gjerman

Post by fpjalmi » Sun, 07 Nov 2010 , 22:57

sejad wrote:Ribery vjen neshjen e ardhshme, starton nga fillimi, Robben mund te kthehet ne Janar, por nuk asht e sigurt, Olic kthehet ne gjasht muaj, Bommel mund te kthehet edhe 2-3 jave naqe pjalm.

Po goldian, ma burre un kam ken tifoz i kjas skuadre qysh se kam le edhe Van Gaali asht tranjeri ma i mir qe kam pa ne Bajern qysh kaher, filozefia e tij, me sulmu asht super, edhe mos harro se skena ken ne CEREKFINALE qysh ne 2002 ma burre pra kti duhet me i than faleminders gjithmon.

nejse, werderi humbi 6-0 sot me stuttgartin! Leverkuseni ka me ken per titull kyt vit, me Dortmundin edhe Schalken thom un. Bajerni del ne vendet 2-3....jena shume lerg vendit te par
faleminder sejad per informaten .

kurse qa ke shkru tjeter nuk kam qa shtoj ,sepse ke than vetem realitetin .

kete vit duhet me iu lut zotit qe futbollistat e demtum te kthehen shpejt qe te ken kohe me u riaftesu sepse bajern real barcelona dhe manchesteri ,jam skuadrat qe do luftojn per trofe .

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Kampionati Gjerman

Post by Ledi1920 » Mon, 08 Nov 2010 , 09:49

Dakord qe Bayerni ka mungesa por spo lu me kundershtar qe kane ne formacionet e tyne mesin,kakan,vilan etj etj.
Bayerni nuk duhet te nxjerri pretendime se ka mungesa sepse lojatr stoli si Kros, Altintop, Gomes, Timoshuk etj jane lojtar qe grumbollehen ne kombetaret e tyne. Nuk po them qe jane asa po te pakten me kto lojtar ekipe si Munchengladbahu nuk duhet fare me i diskutu tre piket.

Nuk ka alibi. Demtimet ndikojn me nejt 5 pike larg kreut dhe jo 15 pike. me titullin i kan la duret ket vit. Ishalla kampin zonen e championsit mgjth edhe kjo prap me duket e veshtire.

Ne champions kane grup te lehte edhe me nje rome te sakatume. raundin tjeter me i dal noj Chelsi, Real, Barcelon jane jasht direkt.

E vetmja gjo pozitive qe po i shof bayernit tani eshte shenimi i shpesht i golave nga Gomes.
Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kampionati Gjerman

Post by GOLDIAN » Mon, 08 Nov 2010 , 20:00

o pjalm kete gazete se kam lexu dhe dei me te than qe nuk e maj mend bajernin e para 14 vjeteve keshtu qe nuk baj koment ne tym
po te thush qe uli höenes qe nderpreu karrieren si futbollist ne moshe te re duke u ba ma vone drejtor teknik e deri me sot president se njef bajernin asht pak si kot.meqe je ne nje lije me sejadin qe asht dhe tifoz i bajernit
pyte ate se besoj do e dine kush asht uli höenes
une si gold vet nuk e pelqej ta kam than e tham prap por meritat smund tja heku

mandej sdi a e njek kush ketu bundesligen apo thjesht me gazeta
leverkusen e hsv jane qysh ne fillim me mungesa i kam permend emrat spo i permend prap
dhe tjetra kerkush spo permend ketu qe pas 2-1 shweini hupi penallti qe po te shenohej mendoj bajerni do e fitonte ndeshjen
mandej borusia ka ekipin ma te ri ne superlige e po ban nje superfutboll
ne keto ndeshjet qe kane met deri ne fund te ketij viti shpresoj bajerni te marrin pike te plota
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Gjerman

Post by fpjalmi » Tue, 09 Nov 2010 , 05:08

GOLDIAN wrote:o pjalm kete gazete se kam lexu dhe dei me te than qe nuk e maj mend bajernin e para 14 vjeteve keshtu qe nuk baj koment ne tym
po te thush qe uli höenes qe nderpreu karrieren si futbollist ne moshe te re duke u ba ma vone drejtor teknik e deri me sot president se njef bajernin asht pak si kot.meqe je ne nje lije me sejadin qe asht dhe tifoz i bajernit
pyte ate se besoj do e dine kush asht uli höenes
une si gold vet nuk e pelqej ta kam than e tham prap por meritat smund tja heku

mandej sdi a e njek kush ketu bundesligen apo thjesht me gazeta
leverkusen e hsv jane qysh ne fillim me mungesa i kam permend emrat spo i permend prap
dhe tjetra kerkush spo permend ketu qe pas 2-1 shweini hupi penallti qe po te shenohej mendoj bajerni do e fitonte ndeshjen
mandej borusia ka ekipin ma te ri ne superlige e po ban nje superfutboll
ne keto ndeshjet qe kane met deri ne fund te ketij viti shpresoj bajerni te marrin pike te plota
ne mos gabosha ,bajerni pati nje start ma te keq vjet ,dhe i futi marrshin duke i fitu tana ndeshjet :D :lol:

un me te than te drejten gold ,nuk du kup gjermaniet kete vit ,por kupe kampionesh .

per mendimin tem ,van gali asht dhelper :D

a e din pse 8)

sepse po ban demek se asht dobt ne kampionat ,per me i dithtu skuadrave pretendente ne kup kampionesh ,se asht dobt :D ,sepse van gali kete vit ia ka vu synin kupes se kampioneve :lol: 8)

synon qe ne vitin tjeter te janarit te kete pothuajse te gjithe titullaret e demtum :D

maje mend gold

bajerni ka me e vra kupen e kampioneve .

sapo fola me van galin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

shv13
Moderator
Moderator
Posts: 1174
Joined: Mon, 24 Jul 2006 , 19:25
Location: torino
Contact:

Re: Kampionati Gjerman

Post by shv13 » Sun, 14 Nov 2010 , 17:54

Asht kollaj me fole tu lexu gazetat e tu pa rezultatet ne livescore.
Fakti asht qe bajerni ne kampionat e ka qelbe komplet. Mungesat s m interesojne hic se nuk jane alibi per me barazu me gladbachun e me hupe mbrende me mainzin e as me kene 12 pike larg dortmundit.
Ne champions ka ra n grup leshit e do t kishte gjynah mos me mujte kluzhin e bazelin. Vec roma mund ti xjerrte pune e ne ndeshjen e pare ka kene ne krize. Do ta shofim ne ndeshjen e kthimit sa vlen.
Une kam qejf me i pa kampione te cdo kompeticioni po nuk m pelqejne hic si losin e sidomos do zgjedhje te ktij palles ne pankine.
Vjet ne kampionat fillunen keq, po bundesliga te lejon me ba gabime se nuk ka skuadra konstante. Ka shume mundesi qe edhe borussia te fillojne me ba marrina, megjithse nuk m vjen keq me fitu titullin se asht ekip simpatik.
Edhe ata qe ma qujne trajnerin ma t mire qe kane pa te bajerni, shifet qe s kane bajernin e gjeneral hitzfeldit. Se atyne qe e kane pa dhe e krahasojne me kyt bajern gadi i mbushen syte me lot.
Van galin e pshtoi vjet njaja champions qe shkunen ne finale fale robbenit, se perndryshe kishte marre valixhet me kohe...
Nderkohe m vjen mire qe jane shtu specialistat e bajernit...
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Gjerman

Post by fpjalmi » Sun, 14 Nov 2010 , 18:01

shv13 wrote:Asht kollaj me fole tu lexu gazetat e tu pa rezultatet ne livescore.
Fakti asht qe bajerni ne kampionat e ka qelbe komplet. Mungesat s m interesojne hic se nuk jane alibi per me barazu me gladbachun e me hupe mbrende me mainzin e as me kene 12 pike larg dortmundit.
Ne champions ka ra n grup leshit e do t kishte gjynah mos me mujte kluzhin e bazelin. Vec roma mund ti xjerrte pune e ne ndeshjen e pare ka kene ne krize. Do ta shofim ne ndeshjen e kthimit sa vlen.
Une kam qejf me i pa kampione te cdo kompeticioni po nuk m pelqejne hic si losin e sidomos do zgjedhje te ktij palles ne pankine.
Vjet ne kampionat fillunen keq, po bundesliga te lejon me ba gabime se nuk ka skuadra konstante. Ka shume mundesi qe edhe borussia te fillojne me ba marrina, megjithse nuk m vjen keq me fitu titullin se asht ekip simpatik.
Edhe ata qe ma qujne trajnerin ma t mire qe kane pa te bajerni, shifet qe s kane bajernin e gjeneral hitzfeldit. Se atyne qe e kane pa dhe e krahasojne me kyt bajern gadi i mbushen syte me lot.
Van galin e pshtoi vjet njaja champions qe shkunen ne finale fale robbenit, se perndryshe kishte marre valixhet me kohe...
Nderkohe m vjen mire qe jane shtu specialistat e bajernit...

mungesat e skuadres te dobeson ma shv13

van gal asht njeriu qe ka ndyshu bajewrnin mbas sa e sa vitesh pavaresisht mungesave qe bajern ka pas :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kampionati Gjerman

Post by GOLDIAN » Sun, 14 Nov 2010 , 22:05

shyqyr bajerni fitoi 3-0 sot
ndeshjen se kam pa por gezohem qe gomez ka ba dy gola
javen e ardhshme kam besim ne fitore ne leverkusen per te shpresu me arrit vendin e dyte para krishtlindjeve e me pa diferencen me borusian per fazen e dyte
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Kampionati Gjerman

Post by Man in Redblue » Sun, 14 Nov 2010 , 22:36

prap Gomez dy gola !!!!

Qysh se Van Gaalit nuk i ka met zgjidhje tjeter ne sulm (ngaqe i mungojn Olic, Klose, Robben) dhe po e fut Gomezin rregullisht, asht tu shkelqy Gomez.
Ku ishe deri tash mor Van Gaal specialisti ??!!!!! Si ka mundsi qi nji profesorit si puna jote nuk i kan ra nsy deri tash aftesite e Gomezit, vec rastesia e fati banen qi Gomez me u aktivizu me shkelqy.
Ok, ne botnorin e fundit e kena pa tan se Gomez ka ken dobt, pro un po shtroj pytjen: Kush a pergjegjez qi nji sulmus rracet si Gomez me hup komplet vetbesimin para portet????
pergjigjja asht: Pergjegjesi ka per mendimin tem profesor Van gaali qi nji blemje 40 milionshe e injori komplet, e trajtoi Gomezin qysh prej dites tpare kur ba tranjer sikur tkishte ardh nga ekipi i i dyte i bayernit, Bayern Amateure.


Shum te drejt kishte Höneß kur u anku qi Demichelis, Timoshuku, Gomezi qi Van Gaali don me i nis, jan per momentin lojtart ma tmire tBayernit.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Kampionati Gjerman

Post by Man in Redblue » Sun, 14 Nov 2010 , 22:39

GOLDIAN wrote:shyqyr bajerni fitoi 3-0 sot
ndeshjen se kam pa por gezohem qe gomez ka ba dy gola
javen e ardhshme kam besim ne fitore ne leverkusen per te shpresu me arrit vendin e dyte para krishtlindjeve e me pa diferencen me borusian per fazen e dyte

harroje fitoren ne Leverkusen. Leverkuseni asht fortese !!!
Kampionatin ia uroj Dortmundit.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kampionati Gjerman

Post by GOLDIAN » Sun, 14 Nov 2010 , 22:40

demikelis keka pa ne valencia me grune dhe thuhet se ne dimer do transferohet te valencia
ashtu dhe timoshuk nuk asht aspak i kenaqur me van gaalin e pritet te iki
edhe talenti branfeid qe ne ketu te forumit e pame se nje mut ishte ka diskutu pas ndeshjes me glandbach ashper me van gaalin sepse nuk e futi ne loje
biles branfeid kishte nguru dhe me dal ne nxemje KETU KA MRRI PUNA E ARROGANTAVE HOLLANDEZ
flitet qe van gaakli e ka perjashtu nga skuadra dhe ne dimer do ikun
i perjashtuar

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Kampionati Gjerman

Post by Ledi1920 » Wed, 17 Nov 2010 , 17:35

GOLDIAN wrote:shyqyr bajerni fitoi 3-0 sot
ndeshjen se kam pa por gezohem qe gomez ka ba dy gola
javen e ardhshme kam besim ne fitore ne leverkusen per te shpresu me arrit vendin e dyte para krishtlindjeve e me pa diferencen me borusian per fazen e dyte

Gomes pervec dy golave. Mori dhe penalltine e golit te dyte qe e ekzekutoi Lahm. PAstaj shenoi me koke te tretin por e dhiu e moren prap penallti e ja lan Gomesit dhe ky si katunar e coi siper traverses. I ra shum shemtut mgjth justifikohet se qe rezultati 3-0.

Nja 20 minuta qe dhe Riberi dhe dha ca topa vertikal te papame. Boni dhe nja dy ikje ne krah. Dy here e qiti Myllerin para me portn por Mulleri nuk shenoi dot. Nji nga kto rastet qe dhe penalltia e humbme nga Gomes.
Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Kampionati Gjerman

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Nov 2010 , 02:34

U mbyll nji jave shum interesante, ne te cilen Shalke shkatrroi Bremenin 4-0, Leverkusen ia arriti me i ba ball Bayernit e me marr barazimin 1-1, Mainzi i rikthy te fitorja dhe ne vendin e dyte, kurse Dortmundi vazhdon serine impresionuese te fitoreve dhe mban vendin e pare me 7 pike diference prej te dytit.
Tashma diferenca me Bayernin ka arrit 14 pike, sic e tha edhe Beckenbauer, duhet me ndodh nai gja e rand nDortmund qi me e shlu titullin prej doret ata.

Per qejf kisha pas (per momentin) kyt renditje nfund te kampionatit:


1.Dortmund- KAMPION

2.Leverkusen- Champions Lig direkt

3.Bayern München- Champions Lig me kualifikim

4.Mainz- Europa Lig
5.Shalke- Europa Lig

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kampionati Gjerman

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Nov 2010 , 02:57

ndoshta gabohem man por une ja kam pak friken schalkes edhe pse po ka nje sezon tejet zhgenjyes por prap se prap 7 pike larg bajernit asht
leverkusenin e kam qejf me e pa ne champions por zozr mendimi jem
jo se ska ekip por demtimet e nje pasnjeshme po e shkaterrojne
stutgart hupi sot dhe se bashku me volfsburg e bremen e hsv jane nje zhgenjim qe une sgjej fjale me i pershkru
dhe pse duhet me than hsv i mungojne plot 11 lojtare tu fillu nga portieri rost e tu maru tek van nistelroy qe u kthy kete jave ne ndeshjen me ´hanover po gjithsesi duhen jave me e marr vedin
une si gold kam nje surprize man
eintrahti ose hofenheimi ne europe si mendon
i perjashtuar

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Kampionati Gjerman

Post by Ledi1920 » Mon, 22 Nov 2010 , 10:00

Lexova sot tek panorama sport ket titull: Hije trukimi ne Fraiburg-Dortmund

Analistet e se perditshmes BILD kane dal ne perfundim se ai rezultat qe i percaktuar. Nga levizjet e lojtareve dhe nga menyra si kishin ardh golat thojne se ka qene i parapercaktuar ky rezultat.

Edhe rasti i Kuba-s i jep pak te drejte. Me porte bosh pa portier pa asnji lojtar me e shqetesu 12 metra larg portes i bie jashte. Me duket se paska shku Duka per vizite ne freiburg
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Gjerman

Post by fpjalmi » Mon, 22 Nov 2010 , 17:22

GOLDIAN wrote:demikelis keka pa ne valencia me grune dhe thuhet se ne dimer do transferohet te valencia
ashtu dhe timoshuk nuk asht aspak i kenaqur me van gaalin e pritet te iki
edhe talenti branfeid qe ne ketu te forumit e pame se nje mut ishte ka diskutu pas ndeshjes me glandbach ashper me van gaalin sepse nuk e futi ne loje
biles branfeid kishte nguru dhe me dal ne nxemje KETU KA MRRI PUNA E ARROGANTAVE HOLLANDEZ
flitet qe van gaakli e ka perjashtu nga skuadra dhe ne dimer do ikun
ku i merr keta lajme mar gold .

van gali ka nenshkru per 2 vjet te tjera :?

un nuk e di si ka mundesi qe nuk te shkon ne mendje ty se si mund ti prishin bajerni kontraten 2 vjeqare :shock:

a thu dojn me i pagu 2 vjet ne dore a?

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Kampionati Gjerman

Post by GOLDIAN » Sat, 04 Dec 2010 , 22:13

si ju duk ndeshja sot ndaj schalkes ??????
edhe sa doi presim ne tifozet e bayernit me pa bayernin tone
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Kampionati Gjerman

Post by Man in Redblue » Mon, 06 Dec 2010 , 00:46

GOLDIAN wrote:si ju duk ndeshja sot ndaj schalkes ??????
edhe sa doi presim ne tifozet e bayernit me pa bayernin tone

car lesh Bayernit ma, dobt krejt asht, me lujt psh. kunder Austria Wien e kishte gri Austria :mrgreen: :D

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Kampionati Gjerman

Post by Ledi1920 » Mon, 06 Dec 2010 , 09:45

Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:si ju duk ndeshja sot ndaj schalkes ??????
edhe sa doi presim ne tifozet e bayernit me pa bayernin tone

car lesh Bayernit ma, dobt krejt asht, me lujt psh. kunder Austria Wien e kishte gri Austria :mrgreen: :D

Ket vit kshu i pres...vitin tjeter dalin kampion...

E rendesishme eshte qe te kualifikohen per champions.
Image

Post Reply