Kampionati Brazilian

Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Brazilian

Post by fpjalmi » Fri, 12 Feb 2010 , 17:36

Ledi1920 wrote:ai eshte ronaldo...
dinjo ekipi i pare qe ka lujt ne europe ka qene PSG(paris san zhermen)

po edhe kto gazetaret tone ronaldinjo kon shkrujt

keni te drejte goldi ledi dhe skodrinoni .

e kam ngaterru sepse gjithmone me jan duk njisoj :D :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Kampionati Brazilian

Post by fpjalmi » Sat, 08 Jan 2011 , 08:41

Pamje tronditese nga futbolli brazilian, ku nje lojtar “takohet” me vdekjen


http://www.sportishqiptar.com.al/pamje- ... e-vdekjen/

video

Post Reply