Pershendetje ..

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
FlamurOsmani
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 1
Joined: Thu, 17 Feb 2011 , 16:40
Skuadra: Kf-Presheva

Pershendetje ..

Post by FlamurOsmani » Thu, 17 Feb 2011 , 16:47

Quhem Flamur Osmani , Jamë nga Kosova Lindore apo në Luginën ePreshevës , jam Gjimnazist në vitin e tretë , jamë sportdashës i Futbollit , ekipet e mia të preferuara jan : Inter dhe Real Madrid, Luaj futboll të vogël me disa shokë
Viti ,data e lindjes :29.01.1994.-apo 17 vjet.
Ju përshëndesim nga presheva..

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pershendetje ..

Post by Skodrinon » Wed, 23 Feb 2011 , 20:02

mirese ke ardhe flamur

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Pershendetje ..

Post by fpjalmi » Wed, 23 Feb 2011 , 20:50

FlamurOsmani wrote:Quhem Flamur Osmani , Jamë nga Kosova Lindore apo në Luginën ePreshevës , jam Gjimnazist në vitin e tretë , jamë sportdashës i Futbollit , ekipet e mia të preferuara jan : Inter dhe Real Madrid, Luaj futboll të vogël me disa shokë
Viti ,data e lindjes :29.01.1994.-apo 17 vjet.
Ju përshëndesim nga presheva..
mire se erdhe Flamur ne forumin tone dhe ia kalosh sa ma mire

Post Reply