Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Tue, 05 Apr 2011 , 19:39

shko pyt Peren qi e ka rru :D ,
tu thuj Ishalla po asht kund vitin tjeter :wink: se mos me dal hic ne Champions vitin tjeter do kishte ken tragjedi e madhe per tifozat bavarez :evil:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 05 Apr 2011 , 23:36

Inter Milan 2 - 5 Schalke

Real Madrid 4 - 0 Tottenham H


mbas ketyne ndeshjeve te sotme piket e marra jan

ledi ,renis ,man in red blu e pjalmi nga 1 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 05 Apr 2011 , 23:40

rezultati i pergjithshem mbas ketyne ndeshjeve asht

ledi 125 pike

man 103 pike

mondi 100 pike

pjalmi 96 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 7 pike
kan met edhe 11 ndeshje deri ne finale dhe jan edhe 33 pike ne loje

vendi i pare me vendin e dyte vazhdon me ken 22 pike diferenca

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Wed, 06 Apr 2011 , 08:20

Dje jam knaq ...SHALKE 05 :mrgreen:
Image

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by sejad » Wed, 06 Apr 2011 , 16:26

Ledi1920 wrote:Dje jam knaq ...SHALKE 05 :mrgreen:
:D :D :D :D :D :D :D :D
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 06 Apr 2011 , 23:06

Barcelona 5 - 1 Shakhtar Donetsk

Chelsea 0 - 1 Manchester

mbas ketyne ndeshjeve piket e marra jane .

renis 3

man 1

ledi 1

pjalmi 1

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 06 Apr 2011 , 23:08

rezultati i pergjithshem mbas ketyne ndeshjeve asht

ledi 126 pike

man 104 pike

mondi 100 pike

pjalmi 97 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 10 pike
kan met edhe 9 ndeshje deri ne finale dhe jan edhe 27 pike ne loje

vendi i pare me vendin e dyte vazhdon me ken 22 pike diferenca

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Mon, 11 Apr 2011 , 08:37

Shalke 04 - Inter 2-1
Totenham - Teal Madrid 1-2

Shaktar Donetsk - Barcelona 1-3
Manchester United - Chelsea 2-2
Image

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Mon, 11 Apr 2011 , 15:25

Shalke 04 - Inter 2-1
Totenham - Real Madrid 1-1

Shaktar Donetsk - Barcelona 0-2
Manchester United - Chelsea 3-2
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 11 Apr 2011 , 16:15

Shalke 04 - Inter 0-1
Totenham - Real Madrid 0-1

Shaktar Donetsk - Barcelona 0-1
Manchester United - Chelsea 0-1

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Mon, 11 Apr 2011 , 18:58

Shalke 04 - Inter 1-1
Totenham - Real Madrid 0-1

Shaktar Donetsk - Barcelona 2-1
Manchester United - Chelsea 1-2

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 12 Apr 2011 , 22:51

ne ndeshjet e sotme

shahtar barcelona0-1 dhe manchester chelsi 2-1 piket e marra jan

ledi 1 pjalmi 3 dhe renis 3

renditja e pergjithshme asht

ledi 127 pike

man 104 pike

mondi 100 pike

pjalmi 100 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 13 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 12 Apr 2011 , 22:56

kan met edhe 7 ndeshje deri ne finale dhe jan edhe 21 pike ne loje

vendi i pare me vendin e dyte ka shku 23 pike diferenca

Me matematike Ledi fiton skedinen 1x2

Urime ledi

Neser ne face book do te shkruaj numrat sekret .

Ta ka ndi zemra qysh ne fillim ,hallall :)

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Wed, 13 Apr 2011 , 08:53

Faleminderit Pjalmi!

Zakonisht nuk me ec me kshu parashikimesh por ket vit kam qene ne forme...
Shpresoj ket forme te mire ta mbaj dhe per vitin tjeter! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Wed, 13 Apr 2011 , 18:41

Urime per fitoren Ledo!

Ti thuj shyqyr qe fitove kete vit se per vitin tjeter harroje. E fillo BISHA lojen qe ne fillim e nuk te le me bo xhap. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@ Pjalmi
Po per fituesin moral te lojes a ka nenji cmim e? Se ne kaq pak kohe mlodha 13 pike... 8) 8)
I am born for this game!
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 13 Apr 2011 , 21:05

Ledi1920 wrote:Faleminderit Pjalmi!

Zakonisht nuk me ec me kshu parashikimesh por ket vit kam qene ne forme...
Shpresoj ket forme te mire ta mbaj dhe per vitin tjeter! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Iu lutem Ledi.

ndej here provoje edhe me euro lloto ledi meqe paske fat ket vit,e meqe i gjete gadi te tana te sakta ne kete loje. :)

Nese asht dakort Admini me na e lan me e ba ket loje prap ne forum ,,Vitin tjeter do ta bajm me 3 vende ,vendi i pare 100 ,i dyti 75 dhe i treti me 50 dollar,qe do te thoshte ma shum fitusa :D


ledi ,kam 3 ore qe ti kam qu te dhanunat ne face book

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Thu, 14 Apr 2011 , 09:07

E mora mesazhin qe dje Pjalmi por ishte vone dhe binte shi kshuqe nuk mundesha dot.

Sot me mjes shkova dhe i trehoqa paret, se kam nji money gram perballe punes.

Faleminderit.
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 14 Apr 2011 , 14:44

Ledi1920 wrote:E mora mesazhin qe dje Pjalmi por ishte vone dhe binte shi kshuqe nuk mundesha dot.

Sot me mjes shkova dhe i trehoqa paret, se kam nji money gram perballe punes.

Faleminderit.
deshta vec me dit a i more ,se para 4 muajsh kam pas 1 problem me moneygramin ,e vec deshta me ken i sigurte .

i hash e i pish me te shndoshte :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 14 Apr 2011 , 14:50

REINIS wrote:Urime per fitoren Ledo!

Ti thuj shyqyr qe fitove kete vit se per vitin tjeter harroje. E fillo BISHA lojen qe ne fillim e nuk te le me bo xhap. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@ Pjalmi
Po per fituesin moral te lojes a ka nenji cmim e? Se ne kaq pak kohe mlodha 13 pike... 8) 8)
I am born for this game!
Renis

nuk ka cmim tjeter ,por vitin tjeter ka 3 cmime keshtu qe ke shum mundesi

keshtu qe kur ju tiransit njellni para kohet deshiren tuaj me fitu skedinen ,jam i sigurte se do ta fitosh rradhen tjeter ,sepse edhe ledi ia njalli vedit dhe e fitoi ,dhe do kesh konkurent ledin per vendin e pare ,por ne fund te fundit ka 3 cmime e njenin tapo e fiton se sban :D

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Thu, 14 Apr 2011 , 16:28

Gjithsesi me respektu lojen na thoni dhe neshjet e tjera dhe piket e ktyne diteve.
Image

Post Reply