Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 14 Apr 2011 , 18:07

Ledi1920 wrote:Gjithsesi me respektu lojen na thoni dhe neshjet e tjera dhe piket e ktyne diteve.

mos deshte me na than qe ke marr 5 pike dhe na ke lan neve secilit me ka 3 pike? :)

apo mos deshte me na than qe je shkeput me pike dhe renditja asht kja :D

ledi 132 pike

man 107 pike

pjalmi 103 pike

mondi 100 pike

pjalmi 100 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 16 pike


un per vedi du me e vazhdu skedinen deri sa ti nderroj vendet me man in red blun.

du me e qu ne vend te trete me zor :)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 14 Apr 2011 , 18:19

2 ndeshjet e para do jene

Schalke--Man. United =

Real Madrid--Barcelona =

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 14 Apr 2011 , 18:21

Schalke--Man. United = 0-1

Real Madrid--Barcelona =0-2

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Thu, 14 Apr 2011 , 20:07

Schalke--Man. United = 2-1

Real Madrid--Barcelona = 0-3
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Thu, 14 Apr 2011 , 20:10

Do ma kishte qejfi qe finalja te dilte Schalke-Real Madrid dhe te fitojte Schalkja me gol te Raulit. Ashtu do ti dhimte me shume Murinjos edhe CR7. :twisted: :twisted:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Fri, 15 Apr 2011 , 00:24

REINIS wrote:Do ma kishte qejfi qe finalja te dilte Schalke-Real Madrid dhe te fitojte Schalkja me gol te Raulit. Ashtu do ti dhimte me shume Murinjos edhe CR7. :twisted: :twisted:
ashtu kisha pas qef me dal edhe un ,se mourinjo ka ba gabimin ma te madh .

por zor se del reali ne finale ,duke dit se barcelona i merr shpirtin ,dhe nese barcelona u skualifiku pa shans me interin vjet ,nuk mendoj qe kupen me 100 % nuk e merr barcelona :D

ashtu si ka ken reali ajaxi bajerni milani legjenda ,ashtu asht edhe barcelona tashti

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Fri, 15 Apr 2011 , 08:53

Shalke- Man United 2-1
Real MAdrid- Barcelona 2-1
Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Edmond-Cela » Fri, 15 Apr 2011 , 18:44

Shalke- Man United 1-3
Real MAdrid- Barcelona 2-3
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 26 Apr 2011 , 22:55

ne ndeshjet e sotme shalke man 0-2 jan marr keto pike

mondi 2 pike e pjalmi 1

klasifikimi asht


ledi 132 pike

man 107 pike

pjalmi 104 pike

mondi 102 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 16 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 27 Apr 2011 , 23:42

real barcelona 0-2

pjalmi 3 pike

renis 1 pike

mondi 1 pike

renditja e pergjithshme asht


ledi 132 pike

man 107 pike

pjalmi 107 pike

mondi 103 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 17 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 28 Apr 2011 , 00:17

ndeshjet e ardhshme mbas 1 javet jan


Barcelona--Real MAdrid =

Man. United-- Schalke =


Barcelona--Real MAdrid =2-0

Man. United-- Schalke = 2-0

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Thu, 28 Apr 2011 , 08:23

Barcelona--Real MAdrid = 4-1

Man. United-- Schalke = 2-1
Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Thu, 28 Apr 2011 , 19:39

Barcelona--Real MAdrid = 4-0

Man. United-- Schalke = 2-0

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 04 May 2011 , 00:13

fpjalmi wrote:

barcelona madrit 1-1

nuk asht gjet asnji pike prej asnjenitrenditja e pergjithshme vazhdon me ken


ledi 132 pike

man 107 pike

pjalmi 107 pike

mondi 103 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 17 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 04 May 2011 , 22:39

Man - shal 4-1
Mbas ndeshjes ma siper jan marre keto pike

Man ,ledi ,pjalmi ka 1 pike


renditja e pergjithshme


ledi 133 pike

man 108 pike

pjalmi 108 pike

mondi 103 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 17 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 04 May 2011 , 22:43

Ndeshja e fundit e skedines (Finalja)

Man. United--Barcelona =Man. United--Barcelona =0-1

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Thu, 05 May 2011 , 08:27

Man. United- Barcelona 2-1
Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Thu, 05 May 2011 , 23:39

Ledi1920 wrote:Man. United- Barcelona 2-1


uuuuuuuu :evil: :lol:
Barca e meriton Championsin :wink: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Thu, 05 May 2011 , 23:40

Man. United- Barcelona 1-2

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Sat, 28 May 2011 , 23:29

perfundon skedina e kupes se kampioneve

renditja e pergjithshme asht

1... ledi 133 pike

2..... man dhe pjalmi 109 pike

3....mondi 103 pike

4....shv 13 89 pike

5....sejadi 81 pike

6....admini 73 pike

7....skodrinoni 61 pike

8....altini 21 pike

9..renis.... 17 pike

Post Reply