DEUTSCHLAND- Club

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by Man in Redblue » Sat, 27 Nov 2010 , 23:07

Stuttgarti nuk ka tranjer, kurse Shalkja ka tranjer tmire, por qe i ka hy vedja nqejf, vec mos te hyfte vedja nqejf se edhe gjeni me ken, shkatrrohet gjithcka... + kto rezultatet e Shalkes jan pak te dyshimta, se me rrah Lyonin 3-0, e me u rrah pak dite ma vone 0-5 prej Kaiserslauternit asht pak e cuditshme...

Brravo i qofte Dortmundit dhe Mainzit qi me vazhdimesine e rezultateve pozitive po tregojn se ato pike qe i kan marr deri me sot nuk kan ken rastesi por i kan meritu...Te Bayerni u corren futbollistat dhe stafi drejtus tu than per cdo jave qi nuk a problem, se e kapim Dortmundin. Si duket nuk e kan parashiku se Dortmundi do te ket vazhdimesi...14 pike jan shum, nuk du me vu bast se nuk kam fat, por Dortmundi per mendimin tem del 99% kampion.


Per mendimin tem momentalisht Bundesliga dhe kampionati anglez jan dy ma interesantat ne europe.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by GOLDIAN » Sat, 27 Nov 2010 , 23:25

edhe une kam fillu me dyshu man tek schalke eshte vertet komisch
mos harro dhe verderin e dermune e rrhaehs keshtu aq ma teper nga nje lautern jo ne formen e tij me te mire
se kuptoj
magath mendoj ta lajne projektin
me vjen keq per stutgart por javet kalojne e sic duket jane me taman ne lufte mos me ra
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by fpjalmi » Sun, 28 Nov 2010 , 00:33

Man in Redblue wrote:Stuttgarti nuk ka tranjer, kurse Shalkja ka tranjer tmire, por qe i ka hy vedja nqejf, vec mos te hyfte vedja nqejf se edhe gjeni me ken, shkatrrohet gjithcka... + kto rezultatet e Shalkes jan pak te dyshimta, se me rrah Lyonin 3-0, e me u rrah pak dite ma vone 0-5 prej Kaiserslauternit asht pak e cuditshme...

.

mu me duket se kan ken te lodhun fort,mbas kupes se kampioneve :D

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by Man in Redblue » Fri, 08 Jun 2012 , 13:57

Image


Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by Man in Redblue » Fri, 08 Jun 2012 , 13:59

Heeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu more heeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuu :mrgreen: :mrgreen: Deutschat e Forumit a po baheni gati me festu tanksat gjermane :eag: :eag: :eag:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by vllaznia1919 » Sat, 09 Jun 2012 , 11:35

Prite zot mas me fitu as europianin ma mire mylleni krejt kyt teme.hahahahahaha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by Man in Redblue » Sat, 09 Jun 2012 , 12:30

e hekum qafen iher nfillim Hollanden, e mujm dhe nuk e lajm as me dal prej grupit, mandej dikur rruges i lajm hesapet edhe me italine (qe simas parashikimit tem del prej grupit bashke me irlanden), ateher kush ka me na pengu ma- ikyt titull e kena nxhep :mrgreen: :eag: :eag: :eag:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by Edmond-Cela » Sat, 09 Jun 2012 , 13:19

ne bookes ne UK jeni favorit per fitimin
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: DEUTSCHLAND- Club

Post by Edmond-Cela » Sat, 09 Jun 2012 , 13:22

Man in Redblue wrote:e hekum qafen iher nfillim Hollanden, e mujm dhe nuk e lajm as me dal prej grupit, mandej dikur rruges i lajm hesapet edhe me italine (qe simas parashikimit tem del prej grupit bashke me irlanden), ateher kush ka me na pengu ma- ikyt titull e kena nxhep :mrgreen: :eag: :eag: :eag:
avash ti nje here. kete here kena me ju ba sbor krejt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply