Skedina e Champions League 2012-2013

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Wed, 24 Apr 2013 , 22:47

Dortmund- Real Madrid =4-1

Mbas ndeshjes se masiperme qe sapo perfundoi, piket e marra jane :

Vvvllaznia 1 pike
_______________________________________________

Klasifikimi i pergjithshem asht :

1..Vvvllaznia 105 pike

2..Pjalmi 92 pike

3..Admini 90 pike

4..Ledi 58 pike

5..Man 47 pike

6..Altini 6 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Wed, 24 Apr 2013 , 22:58

30 Prill
-----------
Real Madrid - Dortmund =
------------------------------------------------------------------------
1 Maj
-------
Barcelona - Bayern =

_________________________________________________________
_________________________________________________________

25 Maj Finalja
---------------
Dortmund - Bayern =

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Wed, 24 Apr 2013 , 23:17

Sot matematikisht , Vvvllaznia asht fituesi i Skedines se Champion League 2012 -2013 dhe fitues i shumes se 150 $ dollareve .

Urime Vvvllaznia .

Te kam shkru ne privat dhe me jep emrin dhe mbiemrin dhe gjithashtu shtetin dhe qytetin ku jeton :)

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by vvvllaznia » Thu, 25 Apr 2013 , 09:23

Shume flm Pjalm per organizimin e financimin e lojes. Shpresoj qe heren tjeter te marrin pjes me shume vet.
Flm edhe nje her

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by vvvllaznia » Thu, 25 Apr 2013 , 09:24

Real-Dortmund 2-2
Barca-Bayern 2-1

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Thu, 25 Apr 2013 , 20:22

vvvllaznia wrote:Shume flm Pjalm per organizimin e financimin e lojes. Shpresoj qe heren tjeter te marrin pjes me shume vet.
Flm edhe nje her

Ju lutem Vvvllaznia :)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Fri, 26 Apr 2013 , 01:06

Real-Dortmund = 3-0
Barca-Bayern = 5-0

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by Ledi1920 » Mon, 29 Apr 2013 , 15:23

fpjalmi wrote:Real-Dortmund = 3-0
Barca-Bayern = 5-0
:lol: :lol: :lol: :lol:
Real Dortmund 2-2
Barca Bayern 1-3
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Mon, 29 Apr 2013 , 16:27

Ledi1920 wrote:
fpjalmi wrote:Real-Dortmund = 3-0
Barca-Bayern = 5-0
:lol: :lol: :lol: :lol:
Real Dortmund 2-2
Barca Bayern 1-3
A don me ta fal 1 gol tek te 2 ndeshjet , ti 1 un 10 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Tue, 30 Apr 2013 , 22:43

Real - Borusia = 2-0

Mbas ndeshjes qe sapo perfundoi , jane marre keto pike :

Pjalmi 1 pike
-----------------------------

Klasifikimi i pergjithshem asht :

1..Vvvllaznia 105 pike

2..Pjalmi 93 pike

3..Admini 90 pike

4..Ledi 58 pike

5..Man 47 pike

6..Altini 6 pike

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by vvvllaznia » Tue, 30 Apr 2013 , 23:23

Pjalm, i mora leket pa pik problemit e ishin tana netto :D Shume flm per organizimin e lojes e ishallan te bahen shendet e tu shumoshin

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Tue, 30 Apr 2013 , 23:32

vvvllaznia wrote:Pjalm, i mora leket pa pik problemit e ishin tana netto :D Shume flm per organizimin e lojes e ishallan te bahen shendet e tu shumoshin
Ju lutem dhe faleminderit Vvvllaznia :)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Wed, 01 May 2013 , 22:35

Barcelova - Bayern = 0-3

Mbas ndeshjes qe sapo perfundoi , piket e fitume jane :

Ledi 1 pike
______________________________________________

Klasifikimi i pergjithshem asht :

1..Vvvllaznia 105 pike

2..Pjalmi 93 pike

3..Admini 90 pike

4..Ledi 59 pike

5..Man 47 pike

6..Altini 6 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Wed, 01 May 2013 , 22:36

Bayern- Borusia = 0-1

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by Ledi1920 » Thu, 02 May 2013 , 00:50

fpjalmi wrote:
Ledi1920 wrote:
fpjalmi wrote:Real-Dortmund = 3-0
Barca-Bayern = 5-0
:lol: :lol: :lol: :lol:
Real Dortmund 2-2
Barca Bayern 1-3
A don me ta fal 1 gol tek te 2 ndeshjet , ti 1 un 10 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quo

ta kam fal une ni gol... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Thu, 02 May 2013 , 03:23

Ledi, me 2 ndeshjen qe u bane , 1 here do kishe hum ti e 1 here do kisha humb une , e kishim dal pat e pat :P

Nese ma fal 1 gol une me borusien ne finale , do ta kisha vi bastin me kenaqesi , mundesisht 1 me 1 :mrgreen:

Ja per gja , por bajerni ka hanger 14 gola tan sezonin ne superlige dhe asht super favorite :P

He , qa po mendon :mrgreen: :mrgreen:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Thu, 02 May 2013 , 03:26

Deshta me than ne budenslige e ja superlige :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League 2012-2013

Post by fpjalmi » Sat, 25 May 2013 , 22:42

Roben - Borusia dortmund =2-1

_________________________________________

Klasifikimi perfundimtar ne ndeshjen e fundit te skedines asht :


1..Vvvllaznia 105 pike

2..Pjalmi 93 pike

3..Admini 90 pike

4..Ledi 59 pike

5..Man 47 pike

6..Altini 6 pike

Post Reply