Cili qytet i shqiperise dominon qe ka femra ma seksi?

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Jan 2007 , 23:55

goce sportiste a je me taman sportiste a?
i perjashtuar

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Mon, 22 Jan 2007 , 23:57

Po une pash Jetmirin qe ka qu fjal per ftes thash mas t'mes jasht vetem,ndarsem kujt nuk e di po po u ba naj darsem mas m'harroni
Bledi je i ftum qe tash tek dasma ime mos ki merak se ke me ja qit tymin
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Mon, 22 Jan 2007 , 23:58

goce sportiste a je me taman sportiste a?
Po goldian me taman sportiste jam. Voleybolliste naqe
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Tue, 23 Jan 2007 , 00:03

Goce_Sportiste wrote:
goce sportiste a je me taman sportiste a?
Po goldian me taman sportiste jam. Voleybolliste naqe
u te marrsha te keqEn tane(ske te keqe po hajt asht si shprehje)
i perjashtuar

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Tue, 23 Jan 2007 , 00:05

:lol: :lol: :lol: Ta hangsha zemren se ate e di qe e ke :lol: :lol: :lol:
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Tue, 23 Jan 2007 , 00:06

Goce_Sportiste wrote::lol: :lol: :lol: Ta hangsha zemren se ate e di qe e ke :lol: :lol: :lol:
naqe se mbane me marre tash
une kam gjithcka qe duhet vec me mungon dicka
i perjashtuar

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Tue, 23 Jan 2007 , 00:09

Po he hape zemren ne shoqni cfare te mungon se kushedi i shkon ne vesh zotit e kushedi po te plotesohet hahahahahah
Ishalla pac gjithmone
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Post by futbollist » Tue, 23 Jan 2007 , 00:34

Tesh me ndejt shtremt e fole drejt shkodranet i kena sexi po per mu me u majt nuk para mahen si tiranset ose durrsaket...Nqs bahet fjala per sexi gjithmone.Nuk futa ktu gjana tjera se per seriozitet,besushmeri e maturi nuk diskutohet qe shkodranet jane shum ma te shqume per kyt pune :wink:
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Tue, 23 Jan 2007 , 00:49

Eva Pepaj, shqiptarja që me hapa të shpejt po shkel piedestaleve të Hollywood-it
E lindur në Shkodër në vitin 1985, Eva u rrit në një ambient ku dashuria për artin ishte pjesë e rendësishme në jetën e familjes së saj. Babai i saj ka qenë aktor në teatrin Migjeni, gjithashtu ka marrë pjesë edhe në filma si Çifti i lumtur dhe Prita. E ëma ka patur pasion violinën dhe i ka rënë violinës për vite me rradhë në Shkodër. Eva që në fëmijëri ka marrë pjesë në korin e teatrit të Shkodrës në festivalin e fëmijëve. Gjithmonë është angazhuar me aktivitete dhe është dalluar për talentin e saj. Në vitin 1997 Eva me familjen e saj emigroi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe u vendosën në Michigan.

Fillimet e karrieres se saj në vitin 2003 si modele kanë përfshirë ekspozimin e fytyrës së saj si ikonë e organizatës ”Cure for a Cancer” dhe më pas gjatë vitit 2003 në moshën 17 vjeçare Eva mori pjesë në konkursin International Model Talent Association dhe fitoi çmimin e dytë nga 3000 vajza pjesëmarrëse nga të gjithë shtetet e Amerikës, gjithashtu edhe katër çmime të tjera si Best Jeans, Best Runway Walk, Best Make-Up and Best Body.

Më pas për aktivitet e saja në Hollywood Eva tregon vetë si rrëfimin e saj në vijim:

Në vitin 2004 vendosa të lëvizi në Hollywood me qellim që të ndjeku ëndërrat e mia në vendin e mundësive. Shkrova një kontratë një vjeçare me agjencin Equinox e cila u bë si piedestal për karrierën time. Mund të përmend reklamën e Vidal Sasson, sfilate me stiliste si Katharine Story edhe Loius Verdad. Kam modeluar për katalogje si LA Looks, Miss Me Jeans, Joe Jeans edhe shumë të tjera të llojit.

Gjithashtu kam pozuar në faqen e parë të revistës “Town & Country” dhe “Best Body”.

Në vitin 2005 pozova për “Trucco by Sebastian” linja e famshme e tualetit për femra që këtë verë do të jetë nëpër çdo dyqan edhe butikë bukurie. Emra te njohur si Jennifer Lopez kanë pozuar më përpara për këtë linjë.

Ja arrita të dilja në kopertinën e revistës “Sexy Hair” si edhe fytyra ime ishte përfaqësuese e produkteve të tyre. Kam përfaqësuar fytyrën e “Arissa make-up”, si edhe trupi dublues të supermodels se famshme Adriana Lima për reklamën e “Victoria’s Secret”. Për tu permendur është edhe pjesemarrja ime në reklamën e makinës “Dodge Charger”. Ne katalogun “Cappel”, gjashtë foto të mija mbushin faqet.

Kam marrë kurse për tu bërë aktore dhe karriera ime u pasurua me rolin në filmin e regjisorit Michael Bay i titulluar “The Island” me aktoren kryesore Scarlett Johansen, si edhe mora pjesë ne filmin e pavarur “Virtual Date 3.0” e Sevenohfive Production.

Mund të them se viti 2006 ka qenë viti im ngaqë fillova kontratë me njerën nga pesë agjenscitë më të mëdhaja në Holliwood LA. Agjencia NOUS ka klienta si Paris Hilton, Alissa Miller, Kimberly Stewart, Tyson Beckford. Jam fytyra e Leg Avenue, një nga kompanitë më të mëdhaja për rroba intime. Fytyra internacionale e Von Dutch, Old Navy, Robinsons May.

Një artikull në revistën Orange County përfshin gjashtë faqe rreth meje, si edhe revista e famshme në Gjermani Bolero ka paraqitur tetë faqe me fotot e mija.

Tani per tani vazhdoj të punoj me një nga emrat më të njohur në fushen e fotografisë në Hollywood. Fotografe si Justin McCala, David Anthony kanë fytyrën time si përfaqësuese e punës së tyre.

Eva më fol pak për veten, kush është Eva:

Edhe pse imazhi im mund të duket sikur jam tip i hedhur, në të vërtetë jam shumë konservative dhe jam fokusuar në karrierën time dhe nuk i lejoj vetes të pij alkool ose të shkoj diskove. Shumicën e kohës e kaloj në palester me trajner personal, si edhe me familjen time. Bella, qeni im më mban shoqëri.

Domethëne nuk paske njeri ne jetën tënde tani për tani,

Eva qesh, edhe thotë nuk dua të flas për jetën time personale. Nuk kam folur kurrë dhe dua ta mbaj gjithmonë këtë pjesë të jetës private.

Kush është ënderra më e madhe në jetën tënde për të ardhmen
Dua të njihem si modele jo vetëm në agjencite e Hollywood-it por edhe në ekranin e madh të kinemasë si aktore dhe shpresoj një ditë të eci në tapetin e kuq të Kinemasë Kodak.

Gjithashtu dua të njihem në komunitetin shqiptar dhe të kem mundësinë të përdor imazhin tim për të përfaqësuar vendin tim. Jam krenare që jam shqiptare dhe këtë nuk do ta mohoj kurrë.

Eva faleminderit per intervisten,

Faleminderit Milena, si edhe faleminderit webmasterit te faqes Albanur Tim Shkupi per mundesine. Ju lutem vizitoni faqen time ne internet www.evapepaj.com
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

kristiani
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 624
Joined: Sat, 05 Feb 2005 , 22:27
Location: France

Post by kristiani » Tue, 23 Jan 2007 , 10:15

edhe ktu e ndimojm njeni tjetrin me ba letrat naqe, bile ktu ku jetoj un neper tan shqiptart jena shumica shkodran po nuk bajm festa si ju per shen valentinin ose per fund vit, kena ba iher nji si pune darsmet po si ta kam thane perpara nuk ka shum vajza shkodrane por edhe por edhe kur ka naj feste qe ka me pas naj shkodrane pakashum ne moshen teme mama jeme mthot kristian kujdes ti me at vajzen e :lol: :lol: se ka frig se i fus ne ngatrresa e marrina tjera se duhet me thane te verteten kta prindt tone kan met pak me mentalitet te vjeter por prep se prep un kisha pas shum qef qe shpirti jem binjak te jete nje shkodrane por nje shkodrane moderne :lol: :lol: por me gjith tradita shkodrane normal
Per sa i perket darsmave mu mka marr malli fort per naj darsem puro shkodrançe me muzik puro popullore shkodrançe qe me ja plas kcim :lol: :lol pershendetje goca sportiste edhe te gjith tjerve
FORZA VLLAZNIA

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Tue, 23 Jan 2007 , 11:01

pershendetje goca sportiste edhe te gjith tjerve
T'faleminers naqe dhe shpresoj gjithmone ta gjesh rrushin tat sa ma shpejt se kot nuk shkohet jeta pa dashni e ka than bujar qamili :lol: :lol:
Pershendetjet e mija naqe
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

edmond -cela

Post by Goce_Sportiste » Tue, 23 Jan 2007 , 11:25

Vallai naqe sja ven dot tapen temes me kyt tregimin e maciperm
E lindur në Shkodër në vitin 1985, Eva
se si ajo femer qe domozdo duhet etjete shume sexi, ka shume te tjera qe jan me fame ne vendet e bashkuara te alerikes qe sjan shkodrane po taman e ke kjo ishte nje biografi e lezetshme
Faleminers naqe
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 23 Jan 2007 , 17:05

futbollist wrote:Tesh me ndejt shtremt e fole drejt shkodranet i kena sexi po per mu me u majt nuk para mahen si tiranset ose durrsaket...Nqs bahet fjala per sexi gjithmone.Nuk futa ktu gjana tjera se per seriozitet,besushmeri e maturi nuk diskutohet qe shkodranet jane shum ma te shqume per kyt pune :wink:
i ke ra nte Naqe : tiranset e italianet jane femrat ma seksi per mu se edhe flasin me theks shum seksi.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 23 Jan 2007 , 17:06

GOLDIAN wrote:a pa ma gjeni mu nje shkodrane pra meqe dulme qyteti me fmenat ma te bukra
Ca me tgjet ty moj naqe, po ti e ka diftu qi je tu u marr me nji ruse. :lol:

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Tue, 23 Jan 2007 , 20:49

Man In Redblue shkruajti:
ke ra nte Naqe : tiranset e italianet jane femrat ma seksi per mu se edhe flasin me theks shum seksi.
Ishalla po flet per femrat qe flasin me theksin letrat naqe se psh ato pak femra qe perdorin dialektin katunar ( te vjeter) te tirones sma ha menja se eshte dhe aq sexi. Un psh kam lind ne tirone dhe ngaqe mamin e gjithe njerezit e saj i kam tironc te vjeter e perdor akoma gjuhen e hershme dhe per njat zot edhe un kur flas me duket vetja si burre :lol: :lol: :lol: :lol: Dialekti i vjeter eshte psh; O MER PLAK CA BONE TINA? UN JOM MIRE, PALL ARIU MER PLAK, SA U GDHINA E PO MDHEMIN KRYT. HAHAHAHAHAHAHAHAH Ste duket as ty sexi apo e kam gabim :) :)
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Tue, 23 Jan 2007 , 20:52

:lol: :lol: :lol: :lol: Imagjino nje femer me ket fjalor me te thone ne sex e ciper; PO HO MER DAJ A DO TA RRASESH APO SI MA KE HALLIN SE E KOM QEJF TASHTINA UNA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ca imagjinate qe kom apapapa
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 23 Jan 2007 , 21:36

Goce_Sportiste wrote:
Naqe kja puna qe ban ti me duket se e kam ndi edhe prej dikuj tjeter aty ne Toronto.
Naqe se po dalim te njoft ne bashke ne :lol: :lol: :lol:
Kush me paska kopju. Sa inat me kan, te gjithe dun me qene si un dhe me marrin identitetin hahahahahaha :lol: :lol:
A ka ose ka pase nej shkodrane tjeter qe ban punen tane ne Toronto?Ose pune te perafert.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 23 Jan 2007 , 21:39

Goce_Sportiste wrote:
Kushdo qe te bajne dasem mas te harrojne me na ftu eeeeeeee
vllaznia 1919 pse po te djeg ty apo mas bahesh dhander ti? Tash po i bi ne te ksaj gjajet qe luhet ktu...
Ca asht ky muhabeti i darsmes? Po na martohet Goca Sportive a?
(kaq e pat kjo pun, doli thashethemi)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
Ju lutem shume ma gjeni dhandrin te pashem, te gjate, me gjithe koken e mulume me floke se ndryshe jua ktheva prape tek nana e vet qe naten e pare hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naqe i gjate jam edhe flokte i kam te gjata! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ah se harrova,dikur kam lujte volejboll!Kur kam kene i ri.Hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 23 Jan 2007 , 21:41

Man in Redblue wrote:
futbollist wrote:Tesh me ndejt shtremt e fole drejt shkodranet i kena sexi po per mu me u majt nuk para mahen si tiranset ose durrsaket...Nqs bahet fjala per sexi gjithmone.Nuk futa ktu gjana tjera se per seriozitet,besushmeri e maturi nuk diskutohet qe shkodranet jane shum ma te shqume per kyt pune :wink:
i ke ra nte Naqe : tiranset e italianet jane femrat ma seksi per mu se edhe flasin me theks shum seksi.
Naqe,nuk e ke hiq gabim,meqe jetoj ne itali :wink: ,por shkodranet jane njishe prep.

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Wed, 24 Jan 2007 , 10:21

Naqe i gjate jam edhe flokte i kam te gjata!
Ah se harrova,dikur kam lujte volejboll!Kur kam kene i ri.Hahahaha
Naqe po ti afrohu ma afer se kushedi po na puqen gjaqet e po bajme bam e dalte e hajrit dasma. Po mthuj diten e mujin se kena me ftu dasmort, shyqyr nja 30 veta i bajm prej forumit se ishin tu vdek ca ktu me tund belin. Ndersa per punen teme sma ha menja ose ma mire skam marr vesh se ka tjeter si puna jeme pervec ca grave te martume me 4 fmi :lol: :lol: :lol: Po ti mthuj kush kujton se jam dhe po ta tregoj tverteten hahahahahah
Shnet e pare
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Post Reply