Loja 1x2 south africa 2010

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by loroborici » Wed, 07 Jul 2010 , 23:40

O pjalm. Si sma bane nji kompliment naqe. Kam ken i vetmi qi kam marr pikt e Gjermanise :mrgreen:
Vllaznia ne zemer
Image

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by jeti » Thu, 08 Jul 2010 , 04:52

Uruguai 0-1 Gjermani
Hollande 1-0 Spanje
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by jeti » Thu, 08 Jul 2010 , 04:56

loroborici wrote:O pjalm. Si sma bane nji kompliment naqe. Kam ken i vetmi qi kam marr pikt e Gjermanise :mrgreen:
Urime per rezultatin naqe. Edhe une e du nji kompliment se e kam gjet gjermanin 2 heran si me angline e me argjentinen... :D
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Thu, 08 Jul 2010 , 06:13

loroborici wrote:O pjalm. Si sma bane nji kompliment naqe. Kam ken i vetmi qi kam marr pikt e Gjermanise :mrgreen:
urime loro

ka ken edhe mondi me elbasan forever qe i kan gjet :D

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Ledi1920 » Thu, 08 Jul 2010 , 08:19

Gjermani - Uruguaj 3-1
Hollande-Spnaje 3-2
Image

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by loroborici » Thu, 08 Jul 2010 , 14:10

jeti wrote:
loroborici wrote:O pjalm. Si sma bane nji kompliment naqe. Kam ken i vetmi qi kam marr pikt e Gjermanise :mrgreen:
Urime per rezultatin naqe. Edhe une e du nji kompliment se e kam gjet gjermanin 2 heran si me angline e me argjentinen... :D
Ta kam ba komplimentin me duket ate dite kur ke marr 8 pike. :mrgreen:
Vllaznia ne zemer
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Thu, 08 Jul 2010 , 19:35

GOLDIAN wrote:HOLLANDE-SPANJE 4-1
gold

mos ke dasht me e vu ndrysh ,4-1 per spanjen ,se nuk po me besohet ky rezultat :Dasht edhe ndeshja vendi i trete me te kartin ,gjermani uruguaj dhe mos harro me e vu :D

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by jeti » Thu, 08 Jul 2010 , 20:43

Kam ba nji gabim... :roll:
Mesazhi qe kam shkru siper ka ken per temen legjionaret e i lutem moderatorve qe ta spostojn tek tema perkatese.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Thu, 08 Jul 2010 , 22:05

fpjalmi wrote:loja asht e hapun akoma por vendi i trete dhe me rradhe nuk kan shpresa

mondi asht i vetmi ne loje ku me 2 rezultate te sakta mund te kapin vendin e pare

altini udheheqe me 6 pike para

tashti mondi duhet me vu rezultatet kunder altinit dhe nuk duhet qe te vejn rezultatin njesoj si altini sepse nese altini dhe mondi kan rezultatet njisij qofte edhe 1 ndeshje ,atini asht automatikisht fitues i skedines

pra mond ,ti duhet me i vu rezultatet mbas altinit dhe komplet kunder me rezultat e tij

shpresoj qe me kupton
po pres parashikimin e Altinit me pare.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Thu, 08 Jul 2010 , 22:06

loroborici wrote:O pjalm. Si sma bane nji kompliment naqe. Kam ken i vetmi qi kam marr pikt e Gjermanise :mrgreen:

prap gabim ti. jam edhe une
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Thu, 08 Jul 2010 , 22:08

pralmi nese dalim me pike te barabarta do i dajm lekt per gjys a.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by loroborici » Thu, 08 Jul 2010 , 22:15

Edmond-Cela wrote:
loroborici wrote:O pjalm. Si sma bane nji kompliment naqe. Kam ken i vetmi qi kam marr pikt e Gjermanise :mrgreen:

prap gabim ti. jam edhe une
Edhe ti keke gabim, se kenka dhe elbasanlliu
Vllaznia ne zemer
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Fri, 09 Jul 2010 , 09:22

Edmond-Cela wrote:pralmi nese dalim me pike te barabarta do i dajm lekt per gjys a.

ne fakt duhen me u pa se kush ka marr ma shum rezultate te sakta ,por mos me i met hatri kerkujt shuma dahet ne 2 pjese :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Fri, 09 Jul 2010 , 09:32

Altin

Duhet ti ta parashikosh ndeshjen ma perpara

Asht ligji i skedines

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sat, 10 Jul 2010 , 03:09

Edmond qela

Ven 2 rezultate per gjermanine neser mondi

Mund ta vesh 1 -0 per gjermanet nese nuk vjen altini ose nese vjen altini dhe e ven 1-0 per gjermanet ti mund ta shkruash o-o ose cdo rezultat tjeter

Pra mund te vesh 2 rezultate dhe mund te paralajmerosh 2 rezultate te ndryshme barazim dhe fitore

kjo asht ngaqe altini don me e lan per minut te fundit qe me vu rezultatin e njejte me mondit .

Kjo gja nuk pranohet dhe mondi ka ME VU 2 REZULTATE dhe ka me vendos ke don prej tyne.

nese altini nuk vjen dhe harron me vu rezultatet mondi ka te drejte me zgjedh 1 prej rezultateve qe ka zgjedh

Altin ,ke kohe deri ne 2 minuta para se me fillu ndeshja

Mbas kesaj kohet parashikimi nuk asht i vlefshem

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Altin » Sat, 10 Jul 2010 , 20:18

Gjermani - Uruguaj 2-2
Hollande-Spnaje 1-1
FK PARTIZONI LEGJENDA E SHQIPERIS

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Sat, 10 Jul 2010 , 20:24

Gjermani - Uruguaj 2-1
Hollande-Spnaje 3-1
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 11 Jul 2010 , 00:23

Altini

Urime

Je fituesi i lojes (rezultati i sakte 3 pikesh) dhe gjithashtu fituesi i 100 dollarshit

Ne privat me jep te dhanutat e tuaja ,emer mbiemer ,numer pashaportet ,dhe qytetin dhe shtetin ku rrin dhe lekt do ti qoj me Western Union

Urime per fitoren e skedines

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 11 Jul 2010 , 00:25

Gjithashtu me jep edhe adresen e emailit ne privat

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Sun, 11 Jul 2010 , 03:24

rezultati perfundimtare kur ka mbet veq ndeshja finale

Altini - 79
mondi - 75
jeti 72
pjalmi -71
loro boriqi - 70
ledi -69
shv13 - 68
man in red blu - 66
skodrinon - 59
partizani - 59
elbasan 4 ever - 58
admini 56
renis 53
Tulipani - 39
Goldiani-2

Post Reply