Loja 1x2 south africa 2010

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Sun, 11 Jul 2010 , 16:09

fpjalmi wrote:Altini

Urime

Je fituesi i lojes (rezultati i sakte 3 pikesh) dhe gjithashtu fituesi i 100 dollarshit

Ne privat me jep te dhanutat e tuaja ,emer mbiemer ,numer pashaportet ,dhe qytetin dhe shtetin ku rrin dhe lekt do ti qoj me Western Union

Urime per fitoren e skedines
po vendi dyte ma asnje kafe se fiton a
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Man in Redblue » Sun, 11 Jul 2010 , 19:40

Holland - Spanje 2-0

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Mon, 12 Jul 2010 , 00:00

Edmond-Cela wrote:
fpjalmi wrote:Altini

Urime

Je fituesi i lojes (rezultati i sakte 3 pikesh) dhe gjithashtu fituesi i 100 dollarshit

Ne privat me jep te dhanutat e tuaja ,emer mbiemer ,numer pashaportet ,dhe qytetin dhe shtetin ku rrin dhe lekt do ti qoj me Western Union

Urime per fitoren e skedines
po vendi dyte ma asnje kafe se fiton a
per shpirt tan forumit i kisha dhan ka 100 dollare mond veq mos me humb hollanda

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Altin » Wed, 14 Jul 2010 , 15:23

pjalmi leket i mora. flm.
FK PARTIZONI LEGJENDA E SHQIPERIS

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Man in Redblue » Wed, 14 Jul 2010 , 15:38

A e shef mor Admin si jep pjalmi 100-, kurse ti po na len that vit per vit, normalisht ti si bos ishte dasht me i dhan fitusit te lojes 1X2 1000- :D :D

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Ledi1920 » Wed, 14 Jul 2010 , 16:29

Man in Redblue wrote:A e shef mor Admin si jep pjalmi 100-, kurse ti po na len that vit per vit, normalisht ti si bos ishte dasht me i dhan fitusit te lojes 1X2 1000- :D :D

Une jam i mendimit...
Shembull
nji qe del i funit te fitoj 100$
Cdo vend siper ritet me 100$... deri tek i pari...kshu luhet edhe Euro Lloto kshu e ka siglen: :mrgreen: :mrgreen:
tuti felici e contenti... :lol: :lol: :lol:
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Wed, 14 Jul 2010 , 17:38

Altin wrote:pjalmi leket i mora. flm.
urime altin per vendin e pare

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Edmond-Cela » Wed, 14 Jul 2010 , 19:20

fpjalmi te lumt per kundributin. europianin e kam rradhen une, por kesaj rradhe do dhurohet fanela e kombetares fituse dhe fanela e kombetares shqipetare nese shqiperia kualifikohet ne europian.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Thu, 15 Jul 2010 , 04:24

Ledi1920 wrote:
Man in Redblue wrote:A e shef mor Admin si jep pjalmi 100-, kurse ti po na len that vit per vit, normalisht ti si bos ishte dasht me i dhan fitusit te lojes 1X2 1000- :D :D

Une jam i mendimit...
Shembull
nji qe del i funit te fitoj 100$
Cdo vend siper ritet me 100$... deri tek i pari...kshu luhet edhe Euro Lloto kshu e ka siglen: :mrgreen: :mrgreen:
tuti felici e contenti... :lol: :lol: :lol:

Nuk e ke keq ledi ja :mrgreen:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by fpjalmi » Thu, 15 Jul 2010 , 04:55

Edmond-Cela wrote:fpjalmi te lumt per kundributin. europianin e kam rradhen une, por kesaj rradhe do dhurohet fanela e kombetares fituse dhe fanela e kombetares shqipetare nese shqiperia kualifikohet ne europian.

Faleminders mond .

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1x2 south africa 2010

Post by Ledi1920 » Thu, 15 Jul 2010 , 08:26

fpjalmi wrote:
Ledi1920 wrote:
Man in Redblue wrote:A e shef mor Admin si jep pjalmi 100-, kurse ti po na len that vit per vit, normalisht ti si bos ishte dasht me i dhan fitusit te lojes 1X2 1000- :D :D

Une jam i mendimit...
Shembull
nji qe del i funit te fitoj 100$
Cdo vend siper ritet me 100$... deri tek i pari...kshu luhet edhe Euro Lloto kshu e ka siglen: :mrgreen: :mrgreen:
tuti felici e contenti... :lol: :lol: :lol:

Nuk e ke keq ledi ja :mrgreen:
i here ne kater vjet bohet-pse jo :mrgreen: :mrgreen:
Image

Post Reply