Page 1 of 1

skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 15 Jul 2010 , 19:52
by fpjalmi
un mendoj me ba edhe nje skedine tjeter ne kampionatin shqiptare ku fitusi do marrin 100 dollare

ndeshjet e javes se pare jane keto

Dinamo-Flamurtari

Besa-Skënderbeu

Teuta-Laçi

Shkumbini-Kastrioti

Vllaznia-Bylis

Elbasani-Tirana
________________________________________________________

NESE SHUMICA NUK ASHT DAKORT kja teme le te shihet fill

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 15 Jul 2010 , 19:54
by fpjalmi
parashikimet e mia

Dinamo-Flamurtari 2-0

Besa-Skënderbeu 1-1

Teuta-Laçi 2-0

Shkumbini-Kastrioti 1-0

Vllaznia-Bylis 1-0

Elbasani-Tirana 0-0

keto jan parashikimet e mia nese nuk shihet kja teme dhe vazhdon loja

nese shihet nuk ka aspak problem

nese

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 15 Jul 2010 , 20:01
by jeti
fpjalmi wrote:un mendoj me ba edhe nje skedine tjeter ne kampionatin shqiptare ku fitusi do marrin 100 dollare

ndeshjet e javes se pare jane keto

Dinamo-Flamurtari

Besa-Skënderbeu

Teuta-Laçi

Shkumbini-Kastrioti

Vllaznia-Bylis

Elbasani-Tirana
________________________________________________________

NESE SHUMICA NUK ASHT DAKORT kja teme le te shihet fill
Une jam dakort!

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Fri, 16 Jul 2010 , 11:21
by Ledi1920
une du 100 $$$ (benjamin-in) :mrgreen: :mrgreen:

Dinamo-Flamurtari 2-0

Besa-Skënderbeu 1-2

Teuta-Laçi 2-1

Shkumbini-Kastrioti 1-1

Vllaznia-Bylis 1-0

Elbasani-Tirana 0-1

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Sat, 17 Jul 2010 , 18:08
by fpjalmi
shpresoj qe kete mendim te ken edhe te tjeret sepse forumi vllaznia do kete 2 skedina ,1x2 dhe 3 pikeshi

Kja do te thote te kete 2 cmime 1x2 dhe 3 pikeshin :lol:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Sat, 17 Jul 2010 , 18:20
by Edmond-Cela
Dinamo-Flamurtari 2-1

Besa-Skënderbeu 0-0

Teuta-Laçi 2-1

Shkumbini-Kastrioti 2-0

Vllaznia-Bylis 3-1

Elbasani-Tirana 1-1

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Wed, 28 Jul 2010 , 22:56
by Admin
Pjalmi asht e kote me ba 2 lojna pasi ekziston nji loje per Superligen shqiptare.

Lojen qe ka ken e kam modifiku edhe tesh mund te luhet me rezultat te sakte.

Piket jane 5,3,1,0 te ndara:

Rezultat i sakte 5 pike
Rezultat me te njejten diference golash 3 pike
Rezultat i gjetur 1 pike
0 pike kur nuk ka gjet rezultatin.


P.Sh:

Rezultati Parashikimi Pike
2:1 2:1 5
2:1 3:2 3
1:1 2:2 3
2:1 3:1 1
2:1 0:1 0


Pjalmi nqs ke qejf mundesh me ba lojen per Ligen e kampioneve ose Europa Lige.

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Wed, 28 Jul 2010 , 23:38
by Edmond-Cela
te lumt dora admin. loja e re esht shum e bukur, dhe outomatike, keshtu qe nuk ke si te bash hile me te.

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 29 Jul 2010 , 01:28
by fpjalmi
Edmond-Cela wrote:te lumt dora admin. loja e re esht shum e bukur, dhe outomatike, keshtu qe nuk ke si te bash hile me te.

qa don me than mond me kete gja.

Don me than qe ne skedinen e kampionatit botnore asht ba me hile a :lol: :lol:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 29 Jul 2010 , 01:34
by fpjalmi
Admin wrote:Pjalmi asht e kote me ba 2 lojna pasi ekziston nji loje per Superligen shqiptare.

Lojen qe ka ken e kam modifiku edhe tesh mund te luhet me rezultat te sakte.

Piket jane 5,3,1,0 te ndara:

Rezultat i sakte 5 pike
Rezultat me te njejten diference golash 3 pike
Rezultat i gjetur 1 pike
0 pike kur nuk ka gjet rezultatin.


P.Sh:

Rezultati Parashikimi Pike
2:1 2:1 5
2:1 3:2 3
1:1 2:2 3
2:1 3:1 1
2:1 0:1 0


Pjalmi nqs ke qejf mundesh me ba lojen per Ligen e kampioneve ose Europa Lige.

Nuk ka aspak problem Admin .

Te lumshin duart me lojen e re qe ke kriju sepse do jete shum interesante

A mundesh me ma spjegu 1 pikeshin admin

Aty kur ke vu 2:1 3:1 1pike ,pse asht 1 pike dhe ja 3 pike

A nuk asht e njejte me keto ma poshte 3 pike ?

2:1 3:2 3pike
1:1 2:2 3pike

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 29 Jul 2010 , 14:59
by Admin
1 pike sepse ke gjet fitoren e skuadres por me diference golash ma shume se sa rezultati.
Psh.

Vllaznia - Gramozi ndahet 2-0

Parashikimet jane:

Vllaznia - Gramozi 0-1 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 0-0 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 2-0 --> merr 5 pike
Vllaznia - Gramozi 4-2 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 3-1 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 1-0 --> merr 1 pike
Vllaznia - Gramozi 3-0 --> merr 1 pike

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Thu, 29 Jul 2010 , 16:32
by fpjalmi
Admin wrote:1 pike sepse ke gjet fitoren e skuadres por me diference golash ma shume se sa rezultati.
Psh.

Vllaznia - Gramozi ndahet 2-0

Parashikimet jane:

Vllaznia - Gramozi 0-1 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 0-0 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 2-0 --> merr 5 pike
Vllaznia - Gramozi 4-2 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 3-1 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 1-0 --> merr 1 pike
Vllaznia - Gramozi 3-0 --> merr 1 pike
E kuptova admin

loja asht shum e bukur dhe 5 pikeshi keka hata

per mendimin tem ,1-0 per skuadren vendase te jep perqindje ma shume per rezultatin 3 pikesh .

Admin ,na thuj kur ta bash gadi lojen

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Posted: Fri, 30 Jul 2010 , 18:13
by Edmond-Cela
loja asht gadi.

te gjith ato qe jan ken te regjistruar vjet, mund te marrin pjese me ato te dhana personale. ato qe kan deshin me marr pjese per here te pare duhet te regjistrohen.

http://www.fkvllaznia.net/main/superliga/prono/