Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Fri, 17 Dec 2010 , 18:54

keta jan ndeshjet e kupes se kampioneve .

kena 1 rregull te vjeter ne skendina vetem me 4 vendet e para qe jan ma te avancum.

kur ndeshjet shkojn ka fundi vendi i pare i ven i pari e mandej i dyti ,dhe i treti e me rradhe ,ku vetem per 4 vendet e para asht e randesishme .

kjo gja bahet sepse ledi ose cdo kush qe asht ne vend te pare mund ti vejn rezultatet si i dyti dhe del kampion

prandaj asht e llogjikshme qe vendi i dite ti vejn mbas vendit te pare e vendi i trete mbas vendit dyte . :D

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Edmond-Cela » Fri, 17 Dec 2010 , 19:13

Roma-Shakhtar Donetsk 2-1

Milan-Tottenham 2-1

Valencia-Schalke 04 2-1

Inter-Bayern Munich 1-2

Olympique Lyonnais-Real Madrid 0-2

Olympique Marseille-Manchester Utd. 0-2

Arsenal-Barcelona 0-3

Copenhagen-Chelsea 0-2
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by sejad » Sat, 18 Dec 2010 , 02:37

Naqe a mundena me i vu ndeshjet nji dite para ndeshjeve? se nuk dihet forma e skuadrave qysh tesh...
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 20 Dec 2010 , 04:42

sejad wrote:Naqe a mundena me i vu ndeshjet nji dite para ndeshjeve? se nuk dihet forma e skuadrave qysh tesh...

sejad mundesh kur te dush ku e randesishme asht me i vu 1 min para ndeshjes :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 20 Dec 2010 , 04:44

Edmond-Cela wrote:Roma-Shakhtar Donetsk 2-1

Milan-Tottenham 2-1

Valencia-Schalke 04 2-1

Inter-Bayern Munich 1-2

Olympique Lyonnais-Real Madrid 0-2

Olympique Marseille-Manchester Utd. 0-2

Arsenal-Barcelona 0-3

Copenhagen-Chelsea 0-2
mond

te gjith munden me i ndrru rezultatet deri ne min te fundit ,ku mund ti nderrosh kur te dush

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Mon, 20 Dec 2010 , 09:23

Roma-Shakhtar Donetsk 2-1

Milan-Tottenham 1-1

Valencia-Schalke 04 1-1

Inter-Bayern Munich 1-2

Olympique Lyonnais-Real Madrid 1-2

Olympique Marseille-Manchester Utd. 1-1

Arsenal-Barcelona 2-2

Copenhagen-Chelsea 0-2
Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Sun, 30 Jan 2011 , 17:28

Roma-Shakhtar Donetsk 1-1

Milan-Tottenham 1-1

Valencia-Schalke 04 1-1

Inter-Bayern Munich 1-2

Olympique Lyonnais-Real Madrid 1-3

Olympique Marseille-Manchester Utd. 0-2

Arsenal-Barcelona 2-3

Copenhagen-Chelsea 1-1

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Skodrinon » Mon, 31 Jan 2011 , 23:20

Roma-Shakhtar Donetsk 3-1

Milan-Tottenham 3-1

Valencia-Schalke 04 2-1

Inter-Bayern Munich 2-2

Olympique Lyonnais-Real Madrid 1-3

Olympique Marseille-Manchester Utd. 0-3

Arsenal-Barcelona 1-3

Copenhagen-Chelsea 1-3

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by sejad » Tue, 01 Feb 2011 , 00:02

Ndeshjet e para :

Roma-Shakhtar 0-2
Milan-Tottenham 2-1
Valencia-Schalke 0-2
Inter-Bayern 0-2
Lyon-Real Madrid 1-1
Marseille-Manchester 1-1
Arsenal-Barcelona 1-3
Copenhagen-Chelsea 0-2
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 01 Feb 2011 , 08:20

Roma-Shakhtar Donetsk 1-0

Milan-Tottenham 1-0

Valencia-Schalke 04 1-0

Inter-Bayern Munich 0-0

Olympique Lyonnais-Real Madrid 0-1

Olympique Marseille-Manchester Utd. 0-1

Arsenal-Barcelona 0-1

Copenhagen-Chelsea 0-1

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 16 Feb 2011 , 05:28

Valencia-Schalke 04= 1-1

Milan-Tottenham= 0-1

sot jan lujt vetem 2 ndeshjet e para te kupes se kampioneve ku perfundimet jane siper
_____________________________________________________


ndeshjet e tjera ma poshte do luhen javen tjeter


Roma-Shakhtar Donetsk =

Inter-Bayern Munich=

Olympique Lyonnais-Real Madrid=

Olympique Marseille-Manchester Utd.=

Arsenal-Barcelona=

Copenhagen-Chelsea=

te vetmit qe kan kap piket e sakta jan Ledi dhe man in red blu ,ku kam kap te dy ndeshjen valencia shalkie ,dhe te dy me rezultat te sakte ,duke i shtu klasifikimit edhe 3 pike secili ,kurse te tjeret asnji nuk kan kap asnji pike ne koto 2 ndeshjet e vetme qe jan ba

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 16 Feb 2011 , 05:30

renditja e pergjithshme mbas 2 ndeshjeve te djeshme asht

ledi 110 pike

man 97 pike

mondi 90 pike

shv 13 89 pike

pjalmi 88 pike

admini 73 pike

sejadi 68 pike


skodrinon 54 pike


altini 21 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 17 Feb 2011 , 03:25

jan lujt sot 2 ndeshjet e tjera

Roma-Shakhtar Donetsk =2-3

Arsenal-Barcelona=1-2

I vetmi qe ka marr 1 pike asht sejadi , kurse te tjeret asnji pike

klasifikimi e pergjithshem edhe mbas ketyne 2 ndeshjeve ashtedi 110 pike

man 97 pike

mondi 90 pike

shv 13 89 pike

pjalmi 88 pike

admini 73 pike

sejadi 69 pike

skodrinon 54 pike

altini 21 pike

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by sejad » Mon, 21 Feb 2011 , 02:46

ledi e ka fitu kaher :p
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 21 Feb 2011 , 17:55

sejad wrote:ledi e ka fitu kaher :p

jo sejad ,hala nuk ka siguru gja .

ledi edhe man in red blu kan distance me njeni tjetrin veq 13 pike dhe sjan asgja duke pa se ka edhe shum ndeshje te tjera .

ledi edhe man in red blu kan shanse te dy me e fitu .


jan edhe ma shum se 18 ndeshje me u zhvillu deri ne finale

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 21 Feb 2011 , 18:06

sejad wrote:ledi e ka fitu kaher :p
sejad

jan edhe 56 pike ne loje naqe .

ledi me man in red blu kan vetem 13 pike distance me njeni tjetrin dhe nuk jan asgja .

biles edhe mondi qe ka 90 pike gjithashtu edhe shv 13 jan akoma ne loje me fitu .

ndoshta un dhe ti kena shum pak shanse dhe do te jete vetem nji mrekulli me kap vendin e pare :lol: :lol: ,por ama ledi edhe man in red blu kan shanse ma shum se te tjeret

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 21 Feb 2011 , 18:10

sejad wrote:ledi e ka fitu kaher :p

jan fix edhe 22 ndeshje te tjera dhe jan ne loje edhe 66 pike fiks

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by sejad » Tue, 22 Feb 2011 , 23:35

Gjeta dy rezultate te sakta sot :D

Lyon 1:1 Real Madrid
Copenhagen 0:2 Chelsea
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 22 Feb 2011 , 23:45

sejad wrote:Gjeta dy rezultate te sakta sot :D

Lyon 1:1 Real Madrid
Copenhagen 0:2 Chelsea

ne 2 rezultatet qe u lujten sot ,sejadi ka marr 6 piket e plota duke i gjet te dyja rezultatet

mondi 3 pike ,ledi 3 pike ,skodrinoni 2 pike ,ndersa pjalmi 1 pike

Urime sejad ,hallall

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 22 Feb 2011 , 23:56

klasifikimi e pergjithshem edhe mbas ketyne 2 ndeshjeve ashtedi 113 pike

man 97 pike

mondi 93 pike

shv 13 89 pike

pjalmi 89 pike

sejadi 75 pike

admini 73 pike

skodrinon 56 pike

altini 21 pike

me gjithe 2 ndeshjet e neserme jan edhe 23 ndeshje deri ne finale ,ku jan edhe 69 pike ne loje

Post Reply