Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 10 Mar 2011 , 07:19

1 gabim i vogel ne klasifikim

klasifikimi i pergjithshem mbas 2 ndeshjeve te sotme asht

ledi 122 pike

man 100 pike

mondi 98 pike

pjalmi 93 pike

shv 13 89 pike

sejadi 80 pike

admini 73 pike

skodrinoni 59 pike

altini 21 pike

renis 3 pike

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Mon, 14 Mar 2011 , 20:28

fpjalmi wrote:
Ledi1920 wrote:Kam pas cun lagje Platinin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne klasifikimin e pikeve i trembem vetem reinisit... :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PRISNI DHE SHIHNI (ueeee si shakahoxha e kam thon kte) THE NIGHTMARE IS BACK!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Tue, 15 Mar 2011 , 00:54

REINIS wrote:
fpjalmi wrote:
Ledi1920 wrote:Kam pas cun lagje Platinin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne klasifikimin e pikeve i trembem vetem reinisit... :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PRISNI DHE SHIHNI (ueeee si shakahoxha e kam thon kte) THE NIGHTMARE IS BACK!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ta coj po deshe numrin e kontos bankare ne pm dhe mi kalo 50euro, se ti shtohet treshit nji zero mrapa mrenda 24 oreve :mrgreen: 8)

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by sejad » Tue, 15 Mar 2011 , 01:10

Bayern 2:0 Inter
MUFC 0:1 Marseille
Real 2:0 Lyon
Chelsea 3:0 Kobenhavn
FORCA VLLAZNIA!!!

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Edmond-Cela » Tue, 15 Mar 2011 , 01:14

Bayern 1:1 Inter
MUFC 3:1 Marseille
Real 4:0 Lyon
Chelsea 3:0 Kobenhavn
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 15 Mar 2011 , 08:44

REINIS wrote:
fpjalmi wrote:
Ledi1920 wrote:Kam pas cun lagje Platinin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne klasifikimin e pikeve i trembem vetem reinisit... :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PRISNI DHE SHIHNI (ueeee si shakahoxha e kam thon kte) THE NIGHTMARE IS BACK!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Hallall .

i ke shanset tamam si flamurtari .

asht shum e veshtire me ba vllaznia surprizen :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 15 Mar 2011 , 08:58

Ledi1920 wrote:Po deshe pjalmo me nis 150 USd qe tani dhe dal direkt ne vend te funit :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ta ka ndi zemra qysh fazen e pare

hallall .

Ledi ,ma nis adresen e emailit qysh tash ne privat dhe me money gram do ti nisi.

ishalla po te marr mesysh :mrgreen:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 15 Mar 2011 , 09:20

Man in Redblue wrote:
REINIS wrote:
Ledi1920 wrote:Kam pas cun lagje Platinin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

quote]
PRISNI DHE SHIHNI (ueeee si shakahoxha e kam thon kte) THE NIGHTMARE IS BACK!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ta coj po deshe numrin e kontos bankare ne pm dhe mi kalo 50euro, se ti shtohet treshit nji zero mrapa mrenda 24 oreve :mrgreen: 8)
vetem nji zero nuk i hin prap ne pune man ,se prap e len ne vend te fundit :D

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Wed, 16 Mar 2011 , 01:06

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pseeeeeeeeeeeee????????????????
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 16 Mar 2011 , 06:36

REINIS wrote::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pseeeeeeeeeeeee????????????????
se duhen dy zero e per 48 ore te duhet me pagu 100 dollare ,e del vetem me 50 dollare fitim :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Wed, 16 Mar 2011 , 07:04

Bayern Munich 2 - 3 Inter Milan
Manchester U. 2 - 1 Marseille

prej 2 ndeshjeve ma siper qe jan zhvillu sot jan marr keto pike

renis 3 pike

skodrinoni 1 pike

mondi 1 pike

ledi 1 pike

man in red blu 1 pike

pjalmi 1 pike
_______________________________________________

klasifikimi i pergjithshem mbas ketyne 2 ndeshjesh asht

ledi 123 pike

man 101 pike

mondi 99 pike

pjalmi 94 pike

shv 13 89 pike

sejadi 80 pike

admini 73 pike

skodrinoni 60 pike

altini 21 pike

renis 6 pike


kan met edhe 15 ndeshje deri ne finale dhe jan edhe 45 pike ne loje

vendi i pare me vendin e dyte asht 22 pike

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Thu, 17 Mar 2011 , 00:11

fpjalmi wrote:
REINIS wrote::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pseeeeeeeeeeeee????????????????
se duhen dy zero e per 48 ore te duhet me pagu 100 dollare ,e del vetem me 50 dollare fitim :D
Ate "Pse"n e kisha per humjen e BAjernit Pjalmo, po sprish pune mund te mi nisesh ato leket ne menyre qe te ma lehtsosh ca dhimjen... :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 17 Mar 2011 , 06:02

REINIS wrote:
fpjalmi wrote:
REINIS wrote::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pseeeeeeeeeeeee????????????????
se duhen dy zero e per 48 ore te duhet me pagu 100 dollare ,e del vetem me 50 dollare fitim :D
Ate "Pse"n e kisha per humjen e BAjernit Pjalmo, po sprish pune mund te mi nisesh ato leket ne menyre qe te ma lehtsosh ca dhimjen... :D
renis

jam i mendimit qe tia pagush shpejt zeron man in red blus ,se prej 50 tapo ta qon 100 :D

ja per gja por nese i ban 16 pike deri ne fund ,man in red blu me zeron qe te shton te ban me 150 pike e mandej fiton zkedinen :P

he qa po ban ,apo te mbushet mendja :P

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Thu, 17 Mar 2011 , 06:12

Chelsea 0 - 0 FC Copenhagen

Real Madrid 3 - 0 Lyon

nga ndeshjet e masiperme piket e marra jane

mondi 1 pike

sejadi 1 pike

man 1 pike

pjalmi 1 pike

ledi 1 pike

skodrinon 1 pike

klasifikimi i pergjithshem asht


ledi 124 pike

man 102 pike

mondi 100 pike

pjalmi 95 pike

shv 13 89 pike

sejadi 81 pike

admini 73 pike

skodrinoni 61 pike

altini 21 pike

renis 6 pike ,keke pa shans sot ,me duke se 1 dite paske fat e nji dite ja :D


kan met edhe 13 ndeshje deri ne finale dhe jan edhe 39 pike ne loje

vendi i pare me vendin e dyte asht 22 pike diferenca

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 05 Apr 2011 , 07:38

ndeshjet qe do zhvillohen sot dhe neser jane

Inter Milan - Schalke =
Real Madrid - Tottenham H.=Barcelona -Shakhtar Donetsk =
Chelsea - Manchester U =

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Tue, 05 Apr 2011 , 07:39

Inter Milan - Schalke = 1-0
Real Madrid - Tottenham H.= 1-0Barcelona -Shakhtar Donetsk =2-0
Chelsea - Manchester U = 1-0

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Tue, 05 Apr 2011 , 08:31

Inter Milan - Schalke = 1-1
Real Madrid - Tottenham H.= 3-1Barcelona -Shakhtar Donetsk = 4-1
Chelsea - Manchester U = 2-1
Image

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by REINIS » Tue, 05 Apr 2011 , 13:35

Inter Milan - Schalke 0-1
Real Madrid - Tottenham H. 2-2
Barcelona -Shakhtar Donetsk 2-1
Chelsea - Manchester U 2-3
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Man in Redblue » Tue, 05 Apr 2011 , 14:43

Inter Milan - Schalke = 1-1
Real Madrid - Tottenham H.= 2-0


Barcelona -Shakhtar Donetsk = 2-1
Chelsea - Manchester U = 2-1

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by GOLDIAN » Tue, 05 Apr 2011 , 17:32

po bajerni ku asht
i perjashtuar

Post Reply