Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Sat, 28 May 2011 , 23:51

Mbas 3 muajve qe do te thote sezoni tjeter ,kja loje do bahet me 3 fitues .

Vendi i pare 100$
Vendi i dyte 75$
Vendi i trete 50$

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Skodrinon » Sun, 29 May 2011 , 15:08

je tu u harxhu shume mor pjalm
mos ja hek fmive :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Sun, 29 May 2011 , 20:18

Skodrinon wrote:je tu u harxhu shume mor pjalm
mos ja hek fmive :D
haaa,je i madh skodrinon. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by Ledi1920 » Mon, 30 May 2011 , 15:54

Si fitues i cmimit te pare...pres dhe paret qe te me vijn...

Fpjalmi jam ne pritje.
:D 8) Faleminderit :D
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 - Champions League 2010-11

Post by fpjalmi » Mon, 30 May 2011 , 18:42

Ledi1920 wrote:Si fitues i cmimit te pare...pres dhe paret qe te me vijn...

Fpjalmi jam ne pritje.
:D 8) Faleminderit :D
Mos e pate fjalen per cmimin e vitit tjeter :D se ket vit I more 1 here :P

Post Reply