Page 5 of 5

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 15:34
by Man in Redblue
Paraguaj- Uruguaj = 0-1

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 15:58
by Edmond-Cela
Paraguaj- Uruguaj = 1-3

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 20:21
by fpjalmi
Admin,ke harru me vu ndeshjen finale Uruguaj - Paraguaj .

tash asht 2 e 20 , ku ndeshja fillon ne 3 dhe ka 40 minuta kohe.
:D

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 20:52
by Admin
Per pak sa qesh tu harru me vu rezultatin :

parashikimi jem asht

Uruguaj - Paraguaj 2-2

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 20:54
by fpjalmi
Atehere un po e ndrroj parashikimin tem ,duke e vu rezultat tjeter :D

Paraguaj- Uruguaj = 0-1

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 20:57
by Admin
Hhhahahahah Pjalmi mbete tu i ndrru rezultatet :)

Sdq une barazimin e kam ne xhep apa ja :)

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 21:03
by fpjalmi
Admin wrote:Hhhahahahah Pjalmi mbete tu i ndrru rezultatet :)

Sdq une barazimin e kam ne xhep apa ja :)

Haaahaaa :lol: :lol: :lol: :lol: ,po po admin

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 24 Jul 2011 , 23:17
by fpjalmi
Perfundoi Skedina E kupes se Amerikes Ku sot U luajt ndeshja e fundit finale Ku Uruguaj fitoi kupen duke mujt Paraguajin 3 me 0 dhe duke U shpallur kampionia e kupes se amerikes

Piket e marra jane:

Pjalmi 1 pike ,Man 1 pike

_____________________________________________

Renditja perfundimtare asht :


Kryeson Admini me 20 pike

Pjalmi 18 pike

Mondi 16 pike

Sejadi 13 pike

Man In red Blu 13 pike

Skodrinoni 12 pike

Renis 5 pike

Jeti 4 pike

Ledi 4 pike

__________________________________________

Admini Asht fituesi i skedines (Argentin korrik 2011) Ku gjithashtu Fiton edhe shumen 100$

Admin ,leket do ti dergoj me money gram .

Me shkruaj ne privat Emrin dhe Mbiemrin e sakte dhe gjithashtu Shtetin ku ndodhesh Ku padyshim mund te jete Italia :D

Urime per fitimin e skedines Admin

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Mon, 25 Jul 2011 , 00:23
by Man in Redblue
Urime Admin per fitoren!!!

Flm Pjalmi per sponsorizimin e lojes :D

ngushellime Ledi dhe Jeti per ranien nga kategoria, Renisi shkon per play-off :mrgreen:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Mon, 25 Jul 2011 , 03:57
by fpjalmi
Man in Redblue wrote:

ngushellime Ledi dhe Jeti per ranien nga kategoria, Renisi shkon per play-off :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Mon, 25 Jul 2011 , 10:23
by Admin
Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Mon, 25 Jul 2011 , 21:11
by Man in Redblue
Admin wrote:Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
Admin e gzosh cmimin e na perfaqeso me dinjitet ne champions lige vitin qe vjen :mrgreen:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Mon, 25 Jul 2011 , 21:43
by Edmond-Cela
urime admin.

po une a do marr pjes ne inter toto cup

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Tue, 26 Jul 2011 , 04:21
by fpjalmi
Admin wrote:Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
Ju lutem Admin :)

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Wed, 27 Jul 2011 , 08:53
by Ledi1920
Po me u ngrit prap ne superlige sa mor une???? :mrgreen:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Wed, 27 Jul 2011 , 16:07
by fpjalmi
Ledi1920 wrote:Po me u ngrit prap ne superlige sa mor une???? :mrgreen:
Ledi ,mos u merzit sepse edhe pse je ne kategori te dyte e ke edhe 1 mundesi me dal ne europe nese e fiton kupen e shqipnise :mrgreen:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Fri, 29 Jul 2011 , 15:05
by Skodrinon
Admin wrote:Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
ke perfitu se nuk kam hi un me vu rezultatet :D

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sat, 30 Jul 2011 , 14:00
by Admin
Skodrinon s'duhet me ba mungesa :)
Hajt se noshta e ke rrisk rradhen tjeter :D

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Posted: Sun, 01 Jul 2012 , 19:58
by fpjalmi
Admin wrote:Skodrinon s'duhet me ba mungesa :)
Hajt se noshta e ke rrisk rradhen tjeter :D

Admin , e njejta gja edhe kete rradhe me skodrinonin :P :P :lol: