Page 1 of 1

Vllaznia----Flamurtari --Kupa e Shqiperise

Posted: Sun, 09 Feb 2014 , 21:19
by fpjalmi
Te merkuren luhet ndeshja e pare e kupes se Shqiperise , ku do ndeshemi me Flamurtarin E Gilman Likes ne Loro Boriqi, dhe pikerisht ne kete ndeshje pa shkuar as 10 dite nga intervista qe Gilmani dha , asht edhe momenti I duhun me I kthy pergjigjen e duhun Gilmanit se sa I forte asht ekipi qe ke zgjedh kunder ekipit Nan , ku padyshim do marrin edhe duartrokitje kur te vijn ne Shkoder sa here te kapin topin, dhe shpresoj qe tifozat ti bajn edhe nji banderol

Kja ndeshje asht shum e randesishme per Planin B sepse nese e eleminojm Flamurtarin , Plani B mund te na duhet me ba aleance me Kukesin per kampionat ku do lozim ne kukes , dhe nese Vllaznia deri atehere do ishte si sot deri sa te lushim me kukesin , kuptohet qe edhe ne duhet me ba aleancen tone si te gjitha te tjerat , prandaj Ndeshja Me flamurtarin asht shum e randesishme per te ardhmen .

Re: Vllaznia----Flamurtari --Kupa e Shqiperise

Posted: Mon, 10 Feb 2014 , 01:20
by GOLDIAN
simas mendimit tem personal kishim ba mire me e leshu kupen se nuk kann takat keta me lujt ne dy kompeticione
e ti shterngohen stervitjes se i kann da ndeshje jete a vdekje per mbijetese e tash qe jan ba te tana grumbull pervec korces une kam frike boll