Page 12 of 12

Re: Skedina - Kampionati Boteror Brazil 2014

Posted: Mon, 21 Jul 2014 , 14:42
by Altin
Pjalm i mora leket. Shume flm.

Re: Skedina - Kampionati Boteror Brazil 2014

Posted: Mon, 21 Jul 2014 , 16:40
by fpjalmi
Altin wrote:Pjalm i mora leket. Shume flm.
Iu lutem Altin . KLM

Re: Skedina - Kampionati Boteror Brazil 2014

Posted: Mon, 21 Jul 2014 , 17:20
by fpjalmi
Ledi1920 wrote:Se cfar lloj ekipi ka hollanda e kena pa dy neshjet direkte o pjalm. Nji tre me zero miqesore dhe nji fitore ne 2012 ne europian.

Hollanda u eleminu me argjentinen ku gjate 120 minutave sboni dot nje gjujtje ne porte kurse Gjermania fitoi me argjentinen. Eshte shume e thjesht pse duhet ta nderlikosh...
Ti prap po ..... Harron Ledi , por edhe un prap do ta kujtoj dhe te tham qe Kur fitoi Gjermania ne ndeshje miqesore dhe ne europian , nuk ishte Van Gali dhe as 80 perqind te lojtareve te brezit te ri Ledi dhe nese ne fillim Harrove Vitet duke e ba edhe hollanden finaliste ne Europianin e 2012 me Spanjen, tashti po ......Harron edhe kush ishte Tranier :P :P :P :P :P :P :P

http://www.youtube.com/watch?v=Okt-UZhs-3I" onclick="window.open(this.href);return false;

Linku ma lart qe ta postova dhe ti e ..... Harrove , kishte vetem 2 jave tranier te hollanda, ai brez qe ti mi the asht si ekip lagjesh kur rrealiteti asht brezi ma i ri dhe ma i mire ne 15 vitet e fundit dhe nuk ban pjese fare me ndeshjen e miqesores dhe europianit sepse ishte para videos ose van galit tranier :P :P :P :P

Ate fjalinise se fundit qe me ke than asht shum e thjesht , pse duhet ta nderlikosh , qa duhet ti themi tashti , Ledi Mos Harron :P :P :P :P :P :P

Re: Skedina - Kampionati Boteror Brazil 2014

Posted: Wed, 20 Aug 2014 , 14:07
by vvvllaznia
https://www.youtube.com/watch?v=IlmjDrYAAy8" onclick="window.open(this.href);return false;

nqs doni interviste e lezetshme e Shkodran Mustafit ne shqip per Klan Kosoven. Bajagi mire e flet shqipen tu konsideru qe mund te thojm qe asht i gjenerates te tret meqe i ati ka shku ne Gjermani kur paska ken 4 vjeƧ

Re: Skedina - Kampionati Boteror Brazil 2014

Posted: Wed, 20 Aug 2014 , 14:25
by fpjalmi
Asht shqiptari i vetem qe ka marr kupe botet dhe ka emrin Shkodran , ku mbare shkodra ia bani emrin edhe ma te forte nga festimet kur fitonte gjermania qe nuk u njihshin a asht shkoder apo gjermani , ku mediat gjermane thoshin , Shkoder do te thote Shkodran , dhe me vjen shum keq qe Kjo legjend Shqiptare mos te thirret nga presidenti ose kryeministri i shqiperise , sepse kena rrespektu pirro dhimen qe tradhetoj shqiperine ne peshngritje , dhe per mendimin tem kjo legjende do ishte nderi ma i madh per gjithe shqiperine te ishte i pritur me nderime edhe ngaq kokat e nendit tone , ashtu siq e bani kosova