Page 1 of 1

Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Mon, 22 Feb 2016 , 14:58
by ultraskuqeblu1
A po bahena me shku ne Viene me 26? :D

Re: Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Mon, 22 Feb 2016 , 19:59
by Admin
Me pyt kta austriakt :D nqs jane.
Une sjam per kete ndeshje e du me i rujt forcat per France :P

Ishalla thirret Rashica se do na kishte ba pune.

Re: Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Mon, 22 Feb 2016 , 23:58
by futbollist
Per ato qe jane ne Austri gjynah mos me ike,edhe biletat ishin krejt lire me sa i pashe :) Ishalla e thirre Rashicen do kishte kene gja e mire.
Ne na ishte dashte dhe Celina qe asht te City se edhe atij ja ka hedhe nji fjale De Biazi por nuk di a ka me ardhe...parimisht ai po lun me Kosoven, Norvegjise i ka thane jo. Te shohim ca bahet ne vazhdim.

Re: Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Tue, 23 Feb 2016 , 00:01
by ultraskuqeblu1
Admin wrote:Me pyt kta austriakt :D nqs jane.
Une sjam per kete ndeshje e du me i rujt forcat per France :P

Ishalla thirret Rashica se do na kishte ba pune.
Hajde se 4 ore lerg e ke :P

Kurse ne na duhen 14 ore me mberrit deri te Stadiumi :D

Re: Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Tue, 23 Feb 2016 , 13:55
by ultraskuqeblu1
Nqs munden na├žut e Austris me na sugjeru nqs kane dijeni per naj hostel me leverdi se mesa pash pak ne Airbnb kekan shume shtrejt...

Re: Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Tue, 23 Feb 2016 , 20:09
by Admin
Hahahh naqe.
Prej ktu ku jam une deri ne Vjene duhen minimumi 7 ore.
Kta austriakt si kam pa fart online kto kohet e fundit :)

Re: Austri - Shqipni / 26 Mars

Posted: Thu, 25 Feb 2016 , 15:48
by futbollist
Per ma lire pytni mos ka ndonje shoqate shqiptaresh ne Vjene se ju rahatojne kollaj sa per do nete :mrgreen: A niseni me makine/autobuz prej shqipniet?