Vllaznia - Laci

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Vllaznia - Laci

Post by futbollist » Thu, 25 Feb 2016 , 16:09

Te shtunden 27.shkurt ne oren 13:30....med duket fillon takimi ose 14:00 se edhe FSHF nuk din me vendos njehere njelloj oraret here kshu dikund here ashtu diku tjeter...me te thane mendja se lojtaret duhet me kape gjumin e zhegut mbas ndeshjes...

Sa i perket takimit nuk na lejohet me gabu. Duhet me lujt tana mundesite me e fitu, edhe barazimi nuk eshte i mjaftushem tu pase parasysh dhe poziten ku jena me pike me kundershtaret e tjere qe konkurrojne me ne ne fund te tabeles. Ky eshte dhe me shume nje detyrim dhe per Cungun si ish trajner i Lacit me tregu qe ka kriju nji Vllazni bindese dhe duhet ta fitoje padiskutim kyt takim.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Post Reply