Vllaznia - Terbuni

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Vllaznia - Terbuni

Post by futbollist » Fri, 06 May 2016 , 20:06

Arritem nje barazim shume te vlefshem me Kukesin, i pergezoj lojtaret per shpirtin e gares. Shpresojme qe nervat e urine per fitore Kukesi qe ka per me rujt vendin e 3te ti shfryjne me Lacin te dielen :D
3 ndeshje na kane mbete:

Vllaznia - Terbuni
Tirana - Vllaznia
Vllaznia - Bylis

Sipas kalendarit te mbetun ne krahasim me kundershtaret kena favorizim tu pa dhe me ke do ndeshen kundershtaret qe kena me poshte dhe po arritem 2 fitore nga kto ndeshje ne kena shance shume te medhaja me kape vendin e 6 ne tabele qe do ishte arritje e madhe per kyt sezon. Shpresojme per ma te miren e ta perfundojme kyt kampionat me dinjitet.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Post Reply