Page 1 of 1

Vllaznia - Terbuni

Posted: Fri, 06 May 2016 , 20:06
by futbollist
Arritem nje barazim shume te vlefshem me Kukesin, i pergezoj lojtaret per shpirtin e gares. Shpresojme qe nervat e urine per fitore Kukesi qe ka per me rujt vendin e 3te ti shfryjne me Lacin te dielen :D
3 ndeshje na kane mbete:

Vllaznia - Terbuni
Tirana - Vllaznia
Vllaznia - Bylis

Sipas kalendarit te mbetun ne krahasim me kundershtaret kena favorizim tu pa dhe me ke do ndeshen kundershtaret qe kena me poshte dhe po arritem 2 fitore nga kto ndeshje ne kena shance shume te medhaja me kape vendin e 6 ne tabele qe do ishte arritje e madhe per kyt sezon. Shpresojme per ma te miren e ta perfundojme kyt kampionat me dinjitet.