Page 1 of 1

Tirana - Vllaznia

Posted: Sat, 14 May 2016 , 13:52
by Admin
Sot ne oren 17:30 luhet ndeshja Tirana - Vllaznia. Dikur nji super ndeshje sot nji ndeshje si tana te tjerat, ku Tirana lun pa objektiva e Vllaznia per mas me ra prej kategorise....
Ne na duhet sesban me marr te pakten barazimin per me shpetu.
Me 37 pike jena te shpetum pavarsisht se si shkojne ndeshjet e Bylis dhe Flamurtarit.
Ne rast se humbim atehere ne varesi se si ndahet ndeshja Bylis - Flamurtari rrezikojme si edhe na duhet qe ne ndeshjen e fundit kunder Bylis me luftu per mbijetese.

Ishalla Cungu i ka motivu sic duhet lojtaret per me marr pike ne Tirane.

Re: Tirana - Vllaznia

Posted: Sat, 14 May 2016 , 16:43
by bimi
do shkoni ntiran sot

Re: Tirana - Vllaznia

Posted: Tue, 17 May 2016 , 11:45
by Admin
Ka kene e denume fusha e Tiranes, kshu qe nuk jane leju asnji tifoz.