Page 13 of 13

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Mon, 02 Jul 2012 , 15:05
by ultraskuqeblu1
E ke sqaru shum mire, skam ça shtoj ma shume :)
Per mendimin tem, çdo tifoz fanatik i Vllaznis qe e ndjen vedin te afte me majt, me rujt dhe me perfaqsu shallin, besoj qe duhet me pas...

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Wed, 11 Jul 2012 , 23:05
by fpjalmi
edhe 1 shall per mu

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Sun, 15 Jul 2012 , 09:00
by Pokeristi
Nqs ka naj shall edhe per mu :) pagesen mund ta baj me moneybookers ose ndor N'shkoder si ta keni ma mare po kjo me moneybookers e kam ma kollaj . flm :eag:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Mon, 16 Jul 2012 , 22:32
by ultraskuqeblu1
Pokeristi wrote:Nqs ka naj shall edhe per mu :) pagesen mund ta baj me moneybookers ose ndor N'shkoder si ta keni ma mare po kjo me moneybookers e kam ma kollaj . flm :eag:
Rrin ne Shkodër apo jashtë??? Po te pyes ngaqe jane disa kushte, gjithsesi pres pergjigjen dhe tjerat ti nisi ne mesazh privat...
Me fal per injorancen por nuk e di ç'është moneybookers dhe as nuk e perdorim moneybookers... :mrgreen:

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Tue, 17 Jul 2012 , 00:06
by fpjalmi
ultraskuqeblu1 wrote:
Pokeristi wrote:Nqs ka naj shall edhe per mu :) pagesen mund ta baj me moneybookers ose ndor N'shkoder si ta keni ma mare po kjo me moneybookers e kam ma kollaj . flm :eag:
Rrin ne Shkodër apo jashtë??? Po te pyes ngaqe jane disa kushte, gjithsesi pres pergjigjen dhe tjerat ti nisi ne mesazh privat...
Me fal per injorancen por nuk e di ç'është moneybookers dhe as nuk e perdorim moneybookers... :mrgreen:
mos asht ne monygram

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Thu, 19 Jul 2012 , 12:36
by Admin
Money bookers asht menyre pagese online si tipi i Paypal.
Do kishte kene ma mire qe me i dhane lekt ne dore ne Shkoder (nqs shkon ne Shkoder).
Per me marre shallin masandej mund te merrena vesht o e bajme me i marr ne Shkoder ose me poste nqs rrin jashte Shqipnijet (normalisht qe duhet me parashiku edhe koston e postes qe varet prej peshes edhe prej vendit).

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Sun, 09 Sep 2012 , 16:04
by Admin
Pershendetje te gjithve.
Porosia per shalla asht ba edhe asht pagu kapara.
Kush prej jush den shalla duhet me ba pagesen 6 euro per shall (edhe se ne te vertet bajne pak ma shume) plus koston e nisjes me poste.
Per ne Europe posta ban rreth 5 euro (varet prej peshes diku tek 250 gr. peshon 1 shall) kurse ne USA ban pak ma shtrenjte. (7-8 euro).
Ktu jane cmimet e sakta:
http://poste.it/postali/estero/priorita ... mati.shtml

Lekt mundeni me i ba me paypal ose edhe me banke (me shkruni ne privat)

Adresa paypal e jeme asht:
ingalbi@gmail.com

Me tregoni se javen tjeter besoj se jane gati edhe duhet me e dit se sa shalla me nal per forumin.

Per cdo gja shkruni ktu.

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Wed, 19 Sep 2012 , 19:36
by ultraskuqeblu1
I Gëzofshim! :D

Image

Image

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Wed, 19 Sep 2012 , 23:28
by Admin
I gzoshim e ju lumt ju qe jeni organizu ne Shkoder, si edhe nji falenderim shkon per Armandon :)

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Tue, 14 Jan 2014 , 20:30
by GOLDIAN
nuk kish ken keq me dal me ba nje Proteste para bashkiet ashtu si fanaticsat sot

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Sat, 20 Dec 2014 , 16:50
by Admin
Urime Vllaznit Ultras per 9-vjetorin e themelimit :)

Ishalla sa ma shume organizime e gjana te bukra per Vllaznine.

Ishalla pa na bjen kush ndonji foto apo video tjeter te organizimit te djeshem te kalaja Rozafa.

https://www.youtube.com/watch?v=BhhPpVeJZV8" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Tue, 02 Aug 2016 , 18:15
by futbollist
Kam nji kerkese per Vllaznit Ultras. Duhet me i kriju pak ma shpejt ato kartat e sezonit futbollistik jo me prit deri ne gusht e hala nuk jane porosite kartat per tifozat. Une dhe shume te tjere kena prite me ble karte abonimit por me thanen qe skane dale hala ne treg. Per ne qe jetojme jashte kartat duhen me kene gati qe ne qershor nqs doni qe dhe ne te kontribojme dhe ti terheqim kur jena me pushime ne shqiperi. Gjithsesi lekt i kam lane, karta ta po del kur te dalin. Ky sezon iku por sezonin tjeter mundonu ti keni gati ma heret.

Re: VLLAZNIT ULTRAS

Posted: Sun, 18 Sep 2016 , 19:46
by ultraskuqeblu1
Ke te drejte, por s'jena kerkund. S'ka ma deshire me e vazhdu perpara kyt pune perderisa qyteti nuk reagon me na mbeshtet, djemt e ri nuk kane interes me u aktivizu per me ba tifo ne menyre te organizume, jena te njejtat ftyra, ka mbaru gjithçka..