Tifo: Koreografi nga tifozeri te ndryshme

Gjithcka rreth tifozerive Shqiptare.
Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Post by Altin » Thu, 29 May 2008 , 23:51

Shum te bukra kto koreografit
FK PARTIZONI LEGJENDA E SHQIPERIS

diellor
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 3
Joined: Wed, 23 Jul 2008 , 16:15
Location: Gjakovë
Contact:

Post by diellor » Sun, 27 Jul 2008 , 22:17

Ja disa foto te Kuqezinjeve te Jakoves ne ndeshjen Vëllaznimi-Flamurtari në Gjakovë :

Image
Image
Ultras - Jakovars

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 30 Jul 2008 , 00:18

Ju lumte djema.Shum bukur!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

plisatfan2
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 8
Joined: Mon, 04 Aug 2008 , 15:15

Post by plisatfan2 » Wed, 06 Aug 2008 , 18:47

visho wrote:
redbluboys wrote:POLAKET

NESE E REALIZOJM NJE SI KJO NE FOTON POSHTE DHE NJE TJETER QE E KAM ANDERR, KAM PREMTU SE SMERREM MA ME ORGANIZIM TIFOZASH :lol: :lol: :lol:

Image
kjo ne pergjithsi nuk asht se organizohet nga tifozat por nga drejtusit e skuaders se jan ata qi sponzorizojn skuadren dhe e kan per detyr me e ba ambjentin ma te bukur qi tifozat te ndihen ma afer skuadres se tyne nuk perjashtohet munsija e ndihmes se tifozave ultras por punen e ban presidenca e klubit gja qi te na asht nji anerr e duhet mu ba gjithca prej tifozave

:D :D qe plisat ku i ki edhe sa per dieni punen nuk e bon presidenca e klubit :D :) pa keqkuptime

Image

Image

Image
__________________
our blood is blue
Last edited by plisatfan2 on Thu, 07 Aug 2008 , 01:36, edited 1 time in total.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 06 Aug 2008 , 23:16

Nuk tha kush qe e ban punen presidenca por anen ekonomike duhen me ndihmu ashtu si ndodh ne tan boten.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Wed, 06 Aug 2008 , 23:44

mrenda tre kater viteve duhet me kap organizimin e tifozave te kosoves sidomos plisat,kuqezinjt e jakoves dhe ballistet e tetoves qe jane ato qe me pelqejn ma shume.asht e veshtire se ne nuk kena kulture tifozlleku

plisatfan2
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 8
Joined: Mon, 04 Aug 2008 , 15:15

Post by plisatfan2 » Thu, 07 Aug 2008 , 01:02

a okok se pasna marr gabim :D :D

___________________
our blood is blue

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Tifo: Koreografi nga tifozeri te ndryshme

Post by vvvllaznia » Fri, 22 Jun 2012 , 18:32

pa pas nevoj me shku ne Buenos Aires apo ne Rio De Janeiro shifni se ça bahet ne Kaçanik qytet me 34.000 banor

http://www.youtube.com/watch?v=IcjGMi8wAoQ

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Tifo: Koreografi nga tifozeri te ndryshme

Post by vvvllaznia » Fri, 22 Jun 2012 , 18:34

me falni se ndeshja keka zhvillu ne Mitrovic. dmth qe kekan mysafir :shock: :shock:

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Tifo: Koreografi nga tifozeri te ndryshme

Post by ultraskuqeblu1 » Tue, 09 Oct 2012 , 15:55

Plisat, Fikshat(kaçanik), Forca(vushtri) Sokolat(diber) vitet e fundit jane tifo-grupet shqiptare ma t'mira persa i perket mentalitetit ultras qe kane fut ne grup...
Nuk e di se ç'a ka ndodh me Kuqezinjt e Jakoves, kam shum simpati per ta por ka ifije kohe qe nuk i shof shume aktiva ne tribun :(
Ndersa ma t'mirt n'tana aspektet si kendim, anim, bakliad dhe mesazhe jane Shvercerat dhe Ballistat, edhe pse Shvercerat disa vite pa ekip kur dojne ata e tundin stadiumin bashke me maqedonas :D Kane numer te konsolidum ne cdo paraqitje si mrend ashtu dhe ne transferta. Thjesht ne cdo stadium ku shkojne ata jane ligji, jane te pergatitun per gjithcka...
Ballistat edhe pse vitet e fundit teper aktiva por prep nuk i shof ne rangun e Shvercerave... Me kendim, bakliad dhe koreo jane OK :)

video prej paraqitjes se fundit te Ballistave, Shkendija-vardar
Ballistët 10.08.2012 Shkëndija vs Vardar
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... uksWe2f6Hw
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

Post Reply