Page 12 of 12

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sat, 27 Nov 2010 , 23:07
by Man in Redblue
Stuttgarti nuk ka tranjer, kurse Shalkja ka tranjer tmire, por qe i ka hy vedja nqejf, vec mos te hyfte vedja nqejf se edhe gjeni me ken, shkatrrohet gjithcka... + kto rezultatet e Shalkes jan pak te dyshimta, se me rrah Lyonin 3-0, e me u rrah pak dite ma vone 0-5 prej Kaiserslauternit asht pak e cuditshme...

Brravo i qofte Dortmundit dhe Mainzit qi me vazhdimesine e rezultateve pozitive po tregojn se ato pike qe i kan marr deri me sot nuk kan ken rastesi por i kan meritu...Te Bayerni u corren futbollistat dhe stafi drejtus tu than per cdo jave qi nuk a problem, se e kapim Dortmundin. Si duket nuk e kan parashiku se Dortmundi do te ket vazhdimesi...14 pike jan shum, nuk du me vu bast se nuk kam fat, por Dortmundi per mendimin tem del 99% kampion.


Per mendimin tem momentalisht Bundesliga dhe kampionati anglez jan dy ma interesantat ne europe.

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sat, 27 Nov 2010 , 23:25
by GOLDIAN
edhe une kam fillu me dyshu man tek schalke eshte vertet komisch
mos harro dhe verderin e dermune e rrhaehs keshtu aq ma teper nga nje lautern jo ne formen e tij me te mire
se kuptoj
magath mendoj ta lajne projektin
me vjen keq per stutgart por javet kalojne e sic duket jane me taman ne lufte mos me ra

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sun, 28 Nov 2010 , 00:33
by fpjalmi
Man in Redblue wrote:Stuttgarti nuk ka tranjer, kurse Shalkja ka tranjer tmire, por qe i ka hy vedja nqejf, vec mos te hyfte vedja nqejf se edhe gjeni me ken, shkatrrohet gjithcka... + kto rezultatet e Shalkes jan pak te dyshimta, se me rrah Lyonin 3-0, e me u rrah pak dite ma vone 0-5 prej Kaiserslauternit asht pak e cuditshme...

.

mu me duket se kan ken te lodhun fort,mbas kupes se kampioneve :D

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Fri, 08 Jun 2012 , 13:57
by Man in Redblue
Image


Image

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Fri, 08 Jun 2012 , 13:59
by Man in Redblue
Heeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu more heeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuu :mrgreen: :mrgreen: Deutschat e Forumit a po baheni gati me festu tanksat gjermane :eag: :eag: :eag:

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sat, 09 Jun 2012 , 11:35
by vllaznia1919
Prite zot mas me fitu as europianin ma mire mylleni krejt kyt teme.hahahahahaha

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sat, 09 Jun 2012 , 12:30
by Man in Redblue
e hekum qafen iher nfillim Hollanden, e mujm dhe nuk e lajm as me dal prej grupit, mandej dikur rruges i lajm hesapet edhe me italine (qe simas parashikimit tem del prej grupit bashke me irlanden), ateher kush ka me na pengu ma- ikyt titull e kena nxhep :mrgreen: :eag: :eag: :eag:

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sat, 09 Jun 2012 , 13:19
by Edmond-Cela
ne bookes ne UK jeni favorit per fitimin

Re: DEUTSCHLAND- Club

Posted: Sat, 09 Jun 2012 , 13:22
by Edmond-Cela
Man in Redblue wrote:e hekum qafen iher nfillim Hollanden, e mujm dhe nuk e lajm as me dal prej grupit, mandej dikur rruges i lajm hesapet edhe me italine (qe simas parashikimit tem del prej grupit bashke me irlanden), ateher kush ka me na pengu ma- ikyt titull e kena nxhep :mrgreen: :eag: :eag: :eag:
avash ti nje here. kete here kena me ju ba sbor krejt