Page 3 of 3

Re: Kampionati Brazilian

Posted: Fri, 12 Feb 2010 , 17:36
by fpjalmi
Ledi1920 wrote:ai eshte ronaldo...
dinjo ekipi i pare qe ka lujt ne europe ka qene PSG(paris san zhermen)

po edhe kto gazetaret tone ronaldinjo kon shkrujt

keni te drejte goldi ledi dhe skodrinoni .

e kam ngaterru sepse gjithmone me jan duk njisoj :D :D

Re: Kampionati Brazilian

Posted: Sat, 08 Jan 2011 , 08:41
by fpjalmi
Pamje tronditese nga futbolli brazilian, ku nje lojtar “takohet” me vdekjen


http://www.sportishqiptar.com.al/pamje- ... e-vdekjen/

video