Superliga

Vllaznia mposht Luftetarin 2-1

Është mbyllur me fitoren 2-1 përballja direkte e zhvilluar sot në stadiumin Loro Boriçi, mes Vllaznisë dhe Luftëtarit, me shkodranët që kanë regjisturar një sukses shumë të rëndësishëm ndaj një rivali direkt

Vllaznia mposht Luftetarin 2-1