skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by fpjalmi » Thu, 15 Jul 2010 , 19:52

un mendoj me ba edhe nje skedine tjeter ne kampionatin shqiptare ku fitusi do marrin 100 dollare

ndeshjet e javes se pare jane keto

Dinamo-Flamurtari

Besa-Skënderbeu

Teuta-Laçi

Shkumbini-Kastrioti

Vllaznia-Bylis

Elbasani-Tirana
________________________________________________________

NESE SHUMICA NUK ASHT DAKORT kja teme le te shihet fill

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by fpjalmi » Thu, 15 Jul 2010 , 19:54

parashikimet e mia

Dinamo-Flamurtari 2-0

Besa-Skënderbeu 1-1

Teuta-Laçi 2-0

Shkumbini-Kastrioti 1-0

Vllaznia-Bylis 1-0

Elbasani-Tirana 0-0

keto jan parashikimet e mia nese nuk shihet kja teme dhe vazhdon loja

nese shihet nuk ka aspak problem

nese

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by jeti » Thu, 15 Jul 2010 , 20:01

fpjalmi wrote:un mendoj me ba edhe nje skedine tjeter ne kampionatin shqiptare ku fitusi do marrin 100 dollare

ndeshjet e javes se pare jane keto

Dinamo-Flamurtari

Besa-Skënderbeu

Teuta-Laçi

Shkumbini-Kastrioti

Vllaznia-Bylis

Elbasani-Tirana
________________________________________________________

NESE SHUMICA NUK ASHT DAKORT kja teme le te shihet fill
Une jam dakort!
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by Ledi1920 » Fri, 16 Jul 2010 , 11:21

une du 100 $$$ (benjamin-in) :mrgreen: :mrgreen:

Dinamo-Flamurtari 2-0

Besa-Skënderbeu 1-2

Teuta-Laçi 2-1

Shkumbini-Kastrioti 1-1

Vllaznia-Bylis 1-0

Elbasani-Tirana 0-1
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by fpjalmi » Sat, 17 Jul 2010 , 18:08

shpresoj qe kete mendim te ken edhe te tjeret sepse forumi vllaznia do kete 2 skedina ,1x2 dhe 3 pikeshi

Kja do te thote te kete 2 cmime 1x2 dhe 3 pikeshin :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by Edmond-Cela » Sat, 17 Jul 2010 , 18:20

Dinamo-Flamurtari 2-1

Besa-Skënderbeu 0-0

Teuta-Laçi 2-1

Shkumbini-Kastrioti 2-0

Vllaznia-Bylis 3-1

Elbasani-Tirana 1-1
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by Admin » Wed, 28 Jul 2010 , 22:56

Pjalmi asht e kote me ba 2 lojna pasi ekziston nji loje per Superligen shqiptare.

Lojen qe ka ken e kam modifiku edhe tesh mund te luhet me rezultat te sakte.

Piket jane 5,3,1,0 te ndara:

Rezultat i sakte 5 pike
Rezultat me te njejten diference golash 3 pike
Rezultat i gjetur 1 pike
0 pike kur nuk ka gjet rezultatin.


P.Sh:

Rezultati Parashikimi Pike
2:1 2:1 5
2:1 3:2 3
1:1 2:2 3
2:1 3:1 1
2:1 0:1 0


Pjalmi nqs ke qejf mundesh me ba lojen per Ligen e kampioneve ose Europa Lige.
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by Edmond-Cela » Wed, 28 Jul 2010 , 23:38

te lumt dora admin. loja e re esht shum e bukur, dhe outomatike, keshtu qe nuk ke si te bash hile me te.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by fpjalmi » Thu, 29 Jul 2010 , 01:28

Edmond-Cela wrote:te lumt dora admin. loja e re esht shum e bukur, dhe outomatike, keshtu qe nuk ke si te bash hile me te.

qa don me than mond me kete gja.

Don me than qe ne skedinen e kampionatit botnore asht ba me hile a :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by fpjalmi » Thu, 29 Jul 2010 , 01:34

Admin wrote:Pjalmi asht e kote me ba 2 lojna pasi ekziston nji loje per Superligen shqiptare.

Lojen qe ka ken e kam modifiku edhe tesh mund te luhet me rezultat te sakte.

Piket jane 5,3,1,0 te ndara:

Rezultat i sakte 5 pike
Rezultat me te njejten diference golash 3 pike
Rezultat i gjetur 1 pike
0 pike kur nuk ka gjet rezultatin.


P.Sh:

Rezultati Parashikimi Pike
2:1 2:1 5
2:1 3:2 3
1:1 2:2 3
2:1 3:1 1
2:1 0:1 0


Pjalmi nqs ke qejf mundesh me ba lojen per Ligen e kampioneve ose Europa Lige.

Nuk ka aspak problem Admin .

Te lumshin duart me lojen e re qe ke kriju sepse do jete shum interesante

A mundesh me ma spjegu 1 pikeshin admin

Aty kur ke vu 2:1 3:1 1pike ,pse asht 1 pike dhe ja 3 pike

A nuk asht e njejte me keto ma poshte 3 pike ?

2:1 3:2 3pike
1:1 2:2 3pike

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by Admin » Thu, 29 Jul 2010 , 14:59

1 pike sepse ke gjet fitoren e skuadres por me diference golash ma shume se sa rezultati.
Psh.

Vllaznia - Gramozi ndahet 2-0

Parashikimet jane:

Vllaznia - Gramozi 0-1 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 0-0 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 2-0 --> merr 5 pike
Vllaznia - Gramozi 4-2 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 3-1 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 1-0 --> merr 1 pike
Vllaznia - Gramozi 3-0 --> merr 1 pike
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by fpjalmi » Thu, 29 Jul 2010 , 16:32

Admin wrote:1 pike sepse ke gjet fitoren e skuadres por me diference golash ma shume se sa rezultati.
Psh.

Vllaznia - Gramozi ndahet 2-0

Parashikimet jane:

Vllaznia - Gramozi 0-1 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 0-0 --> merr 0 pike
Vllaznia - Gramozi 2-0 --> merr 5 pike
Vllaznia - Gramozi 4-2 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 3-1 --> merr 3 pike (diference golash shenu/pesu e njejte)
Vllaznia - Gramozi 1-0 --> merr 1 pike
Vllaznia - Gramozi 3-0 --> merr 1 pike
E kuptova admin

loja asht shum e bukur dhe 5 pikeshi keka hata

per mendimin tem ,1-0 per skuadren vendase te jep perqindje ma shume per rezultatin 3 pikesh .

Admin ,na thuj kur ta bash gadi lojen

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: skedina (rezultati i sakte 3 pikeshi ) liga superiore

Post by Edmond-Cela » Fri, 30 Jul 2010 , 18:13

loja asht gadi.

te gjith ato qe jan ken te regjistruar vjet, mund te marrin pjese me ato te dhana personale. ato qe kan deshin me marr pjese per here te pare duhet te regjistrohen.

http://www.fkvllaznia.net/main/superliga/prono/
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply