ndeshjet
Vllaznia
Skenderbeu
Vllaznia
Kategoria Superiore 2016-17
Java 5
1 tetor Ora 17:00

Kronika

Skenderbeu
Lajmet

Rubin Hebaj: Ja ėndrrat e mia

Ndeshja e parė si tit ullar, goli i parė dhe fitorja e parė e Vllaznisė nė kėtė kampionat. Rubin Hebaj ėshtė vetėm 18 vj

20 Sht

Vllaznia në Facebook Bëhu pjesë e komunitetin tonë


Na ndiqni

Antarësohu në Vllaznit Ultras Një jetë dy ngjyra një skuadër


Antarësohu

Vllaznia 2016-17

Armando CUNGU
CUNGU

Tranjer

Bekim ERKOCEVIC
ERKOCEVIC

Sulmues

Gentian MANUKA
MANUKA

Mesfushor

Arsid KRUJA
KRUJA

Mesfushor

Aleksandar MADZAR
MADZAR

Zv/Tranjer

Denis DYCA
DYCA

Mesfushor

Jasmin Agovic
Agovic

Portier

Erind SELIMAJ
SELIMAJ

Portier

Postimet nga Forumi

Klasifikimi

PozKlubiNdPikë
1Skenderbeu4 12
2Partizani4 8
3Kukësi4 6
4Vllaznia4 6
5Flamurtari4 4
6Tirana4 4
7Laci4 3
8Luftetari4 3
9Korabi4 2
10Teuta4 2

Postimet nga Twitter

Vllaznia App

Shkarko falas aplikacionin e Vllaznise per telefonat mobile. Informohu gjithmone rreth ekipit tend te zemres.

Vllaznia App Get it on Google Play Get it on App Store