ndeshjet
Match List Vllaznia
Vllaznia
Teuta
Vllaznia
Kategoria Superiore 2019-20
Java 13
24 nntor Ora 16:30

Kronika

Teuta
Lajmet

Vllaznia humbet kunder Bylis

Takimi mes Vllaznisë dhe Bylit është mbyllur me rezultatin 0-1 në favor të miqve. Dy skuadrat luanin për vendin e

5 Nën

Vllaznia në Facebook Bëhu pjesë e komunitetin tonë


Na ndiqni

Vllaznia 2018-19

Alsid TAFILI
TAFILI

Mesfushor

Brendon Smajli
Smajli

Mesfushor

Alen SHERRI
SHERRI

Portier

Denis Miloti
Miloti

Mbrojtes

Samet Ruqi
Ruqi

Mbrojtes

Zabit Mehmedaj
Mehmedaj

Mesfushor

Renato MALOTA
MALOTA

Mbrojtes

Denis Balaj
Balaj

Mbrojtes

Postimet nga Forumi

Klasifikimi

PozKlubiNdPikë
1Partizani12 22
2Bylis12 20
3Laci12 19
4Tirana12 19
5Kukësi12 18
6Teuta12 18
7Skenderbeu12 17
8Vllaznia12 16
9Luftetari12 7
10Flamurtari12 4

Postimet nga Twitter

Vllaznia App

Shkarko falas aplikacionin e Vllaznise per telefonat mobile. Informohu gjithmone rreth ekipit tend te zemres.

Vllaznia App Get it on Google Play Get it on App Store