persona ne kerkim

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: persona ne kerkim

Post by Skodrinon » Tue, 15 Jun 2010 , 15:45

ka kan hup miri e goldi?

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Tue, 15 Jun 2010 , 21:17

Man in Redblue wrote:un e di se Goca ka ba pushime te hatashme
keni te fala nga Gocja, me ca mora vesht, e paska nda V1919.

ka fundi korrikut me tha se do vi e ju shikoj.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: persona ne kerkim

Post by fpjalmi » Tue, 15 Jun 2010 , 23:58

Skodrinon wrote:ka kan hup miri e goldi?

miri asht me pushime

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: persona ne kerkim

Post by fpjalmi » Tue, 22 Jun 2010 , 05:08

Edmond-Cela wrote:
Man in Redblue wrote:un e di se Goca ka ba pushime te hatashme
keni te fala nga Gocja, me ca mora vesht, e paska nda V1919.

ka fundi korrikut me tha se do vi e ju shikoj.

dikush do ta kete tradhetu njeri tjetrin dhe e ka xan me presh ne dore :D :lol: :mrgreen:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: persona ne kerkim

Post by vllaznia1919 » Wed, 23 Jun 2010 , 00:17

hhahhaahha.Sa i keq asht preshi ne dore. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Wed, 07 Jul 2010 , 20:07

Skodrinon wrote:ka kan hup miri e goldi?
Prsh tanve:
Ne Afrik ti shit banane :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: persona ne kerkim

Post by vllaznia1919 » Tue, 03 Aug 2010 , 21:03

A po te ecin punt?A ke shite gja?hahahha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Sat, 07 Aug 2010 , 16:08

Gjynah me u anku me shumic & me pakic,blen 1 kile 2 tjera i ke falas :D :D :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: persona ne kerkim

Post by Skodrinon » Tue, 26 Oct 2010 , 02:11

a din kush gja ka ka hup goldi?

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: persona ne kerkim

Post by fpjalmi » Tue, 26 Oct 2010 , 16:45

ka hup edhe v1919 8)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: persona ne kerkim

Post by Man in Redblue » Tue, 26 Oct 2010 , 19:48

Skodrinon wrote:a din kush gja ka ka hup goldi?

Goldi nAustri asht, po i ka hup kompjutri :D :?

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Re: persona ne kerkim

Post by Goce_Sportiste » Thu, 04 Nov 2010 , 15:58

U bafshit lamsh ju te gjithe hahahahah. Edhe ne facebook me gjeten hahaha se di kush me beri ftese para nja dy diteve me e pru kaptinen ktu se kisha bere shume mungesa dhe ja e pruna hahahaha. V1919 ma ka thy zemren dhe kam qene e lenduar dhe ne vetmi kto kohet e fundit po tani e kam mar pak veten hahahahahah. Miri afrohu pak ta puth faqen se mka marr malli. Si ja keni kalu mar cuna se kshu si kokrra e molles po me dukeni hahah. V1919 hajt se po te puth dhe ty se ta kam fal gabimin hahahah. Muah ju puth fort te gjitheve
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: persona ne kerkim

Post by Man in Redblue » Fri, 05 Nov 2010 , 17:37

ooo mirse erdhe, na ke mungu shume ne e vllaznise, qysh se ke ik ti, Vllaznin e morri teposhtja.

v1919 mos ia merr per tkeq, se jeton ne vendin e berluskonit ai, kam nigju berluskoni do tnxjerrin nji ligj, meshkujt qe nuk ia thejn zemren tpakten tri vajzave ne vit, nuk lejohen me votu :shock: :D :D

me mnigju mu, nuk merresh shum me Mirin, se asht i rrezikshem, ma i rrezikshem se v1919 bile :lol: :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: persona ne kerkim

Post by GOLDIAN » Sat, 06 Nov 2010 , 11:59

una ta bora ftesern
i perjashtuar

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Re: persona ne kerkim

Post by Goce_Sportiste » Sat, 06 Nov 2010 , 21:31

hahahahaha E shkreta un qe spo gjej karar me kte zemer. Si mar mos te merrem dhe me Mirin. Me ke te merrem un tani hahahaahahah. V1919 nuk shkruan me tani sapo erdha un.Ska ftyre hahahah. E di sa kam vujt per te hahahaha
Goldian, zemer, e di qe ti me ftove e di. Si mund ti harroj ato syte e tu te bukur hahahahahaah. Lamsh u bafshit te gjithe se me gjithe mend me kishte marr malli. Puc puc
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Sun, 07 Nov 2010 , 10:32

Goce_Sportiste wrote: Miri afrohu pak ta puth faqen se mka marr malli. Si ja keni kalu mar cuna se kshu si kokrra e molles po me dukeni hahah. V1919 hajt se po te puth dhe ty se ta kam fal gabimin hahahah. Muah ju puth fort te gjitheve
mirse u riktheve por duku ma shpesh se ke met ten kohen ne FB :D
flm per puthjen je shum e sjellshme :oops: :P

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Sun, 07 Nov 2010 , 10:34

Man in Redblue wrote:
me mnigju mu, nuk merresh shum me Mirin, se asht i rrezikshem, ma i rrezikshem se v1919 bile :lol: :lol:
Ja mar MAN kam ndryshu jam ba njeri i mire,edhe 1 muj tesh bahem bab mar hor e tesh te jap djalin me ma qiras akullore :D :D

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Re: persona ne kerkim

Post by Goce_Sportiste » Thu, 11 Nov 2010 , 03:38

Ku dreqin e din ti qe mbeta ne fb hahaha sa spiuna qe jan kto cunat e forumit. Ti e pafsh me jete djalin mar cun dhe u baft si baba kur te rritet hahahah
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Thu, 11 Nov 2010 , 14:25

Goce_Sportiste wrote:Ku dreqin e din ti qe mbeta ne fb hahaha sa spiuna qe jan kto cunat e forumit. Ti e pafsh me jete djalin mar cun dhe u baft si baba kur te rritet hahahah
Nuk me ik gja mu pa zbirilu :D :D
Flm X urimin.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: persona ne kerkim

Post by vllaznia1919 » Sat, 20 Nov 2010 , 12:44

Qa keni ma qe sme leni rahat.Un jam djale i urte e shof punen teme.Mas me ngacmoni.ahhahahahahahahahahahahhaah
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Post Reply