1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Wed, 08 Jun 2011 , 17:54

Me 1 korrik fillon kupa e Amerikes qe do luhet ne Argentine dhe mbaron me 24 korrik

Fituesi merr 100$ dhe nese e fitojn 2 ,shuma do ndahet (por sigurisht kja nuk ndodh kurre)

Parashikimet mund te vihen deri ne 1 minut para se me fillu loja ,kurse ata qe skan shum kohe mund ti vejn ndeshjet tana prej i here .

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Cupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Wed, 08 Jun 2011 , 20:12

Keta jane ndeshjet ku do vendosen edhe parashkimet ,ku kuptohet qe kushdo qe asht i rregjistrum ose dojn me u rregjistru , mund ta lozin ket loje.


Argentina-Bolivia =
Colombia -Costarica =
Brazil-Venezuela=
Paraguaj-Ecuator=
Euruguaj-Peru=
Kili-Mexike =
Argentin -Colombi=
Bolivi-Costarike=
Peru-Mexike=
Uruguaj-Kili=
Brazil-Paraguaj=
Venezuele-Ekuator=
Columbi-Bolivi=
Argentine-Costarike=
Kili-Peru=
Uruguaj-Mexike=
Paraguaj-Venezuele=
Brazil-Ekuator=

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: 1x2 Cupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by sejad » Thu, 09 Jun 2011 , 18:55

Argentina-Bolivia = 1
Colombia -Costarica = 1
Brazil-Venezuela= 1
Paraguaj-Ecuator= x
Euruguaj-Peru= 1
Kili-Mexike = 1
Argentin -Colombi= 1
Bolivi-Costarike=1
Peru-Mexike= 2
Uruguaj-Kili= x
Brazil-Paraguaj= 1
Venezuele-Ekuator=1
Columbi-Bolivi= 1
Argentine-Costarike= 1
Kili-Peru= 1
Uruguaj-Mexike= 1
Paraguaj-Venezuele=
Brazil-Ekuator=
FORCA VLLAZNIA!!!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Cupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Fri, 10 Jun 2011 , 16:55

sejad wrote:Argentina-Bolivia = 1
Colombia -Costarica = 1
Brazil-Venezuela= 1
Paraguaj-Ecuator= x
Euruguaj-Peru= 1
Kili-Mexike = 1
Argentin -Colombi= 1
Bolivi-Costarike=1
Peru-Mexike= 2
Uruguaj-Kili= x
Brazil-Paraguaj= 1
Venezuele-Ekuator=1
Columbi-Bolivi= 1
Argentine-Costarike= 1
Kili-Peru= 1
Uruguaj-Mexike= 1
Paraguaj-Venezuele=
Brazil-Ekuator=
Sejad,me fal qe nuk e permenda ma siper por loja do jete me 3 pikesh ,tamam si kupa e kampioneve :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Cupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Fri, 10 Jun 2011 , 17:03

Argentina-Bolivia =1-0
Colombia -Costarica =1-0
Brazil-Venezuela=2-0
Paraguaj-Ecuator=1-0
Euruguaj-Peru=1-0
Kili-Mexike =0-1
Argentin -Colombi=1-0
Bolivi-Costarike=1-0
Peru-Mexike=0-1
Uruguaj-Kili=1-0
Brazil-Paraguaj=2-0
Venezuele-Ekuator=0-1
Columbi-Bolivi=1-0
Argentine-Costarike=1-0
Kili-Peru=1-0
Uruguaj-Mexike=0-0
Paraguaj-Venezuele=1-0
Brazil-Ekuator=2-0

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Admin » Sat, 11 Jun 2011 , 15:22

Argjentina-Bolivia =3-0
Colombia -Costarica =2-1
Brazil-Venezuela=3-1
Paraguaj-Ecuador=0-0
Euruguaj-Peru=1-0
Kili-Mexike = 1-1

Argjentine -Colombi=2-1
Bolivi-Costarike=1-2
Peru-Mexike=1-3
Uruguaj-Kili=2-2
Brazil-Paraguaj=2-0
Venezuele-Ekuador=0-0

Columbi-Bolivi=2-0
Argjentin -Costarike=3-2
Kili-Peru=3-1
Uruguaj-Mexike=0-0
Paraguaj-Venezuele=3-1
Brazil-Ekuator=3-2
Vllaznit Ultras

Image

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Ledi1920 » Mon, 13 Jun 2011 , 09:13

Argentina-Bolivia = 3-1
Colombia -Costarica = 1-1
Brazil-Venezuela= 2-0
Paraguaj-Ecuator= 1-0
Euruguaj-Peru= 2-0
Kili-Mexike = 1-2
Argentin -Colombi= 2-0
Bolivi-Costarike= 1-0
Peru-Mexike=1-1
Uruguaj-Kili=2-1
Brazil-Paraguaj= 2-1
Venezuele-Ekuator= 1-1
Columbi-Bolivi= 2-2
Argentine-Costarike= 3-0
Kili-Peru= 1-1
Uruguaj-Mexike= 1-1
Paraguaj-Venezuele= 1-0
Brazil-Ekuator= 4-0
Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Man in Redblue » Mon, 13 Jun 2011 , 22:53

Pjalmi flm per sponsorizimin e lojes, por desha me than qi metaman mos u harxho kaq shume, se asht e treta loje qe po jep pare dhe nuk jan pak 100 dollare. Gjithsesi ti si te kesh qejf, risku i ledit me marr prap 100 dollare :lol:

Ma poshte rezultatet e mia, qe do i ve si me pare si pa pare :D :


Argentina-Bolivia = 2-0
Colombia -Costarica = 0-1
Brazil-Venezuela= 2-0
Paraguaj-Ecuator= 1-0
Uruguaj-Peru= 2-0
Kili-Mexike = 1-1
Argentin -Colombi= 1-0
Bolivi-Costarike= 1-1
Peru-Mexike=0-2
Uruguaj-Kili=1-1
Brazil-Paraguaj= 2-0
Venezuele-Ekuator= 1-1
Columbi-Bolivi= 1-1
Argentine-Costarike= 3-1
Kili-Peru= 1-0
Uruguaj-Mexike= 1-1
Paraguaj-Venezuele= 1-0
Brazil-Ekuator= 2-0

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Tue, 14 Jun 2011 , 03:17

[quote="Man in Redblue"]Pjalmi flm per sponsorizimin e lojes, por desha me than qi metaman mos u harxho kaq shume, se asht e treta loje qe po jep pare dhe nuk jan pak 100 dollare. Gjithsesi ti si te kesh qejf, risku i ledit me marr prap 100 dollare :lol:


Faleminders Man ,per cdo fjale , por me te than te drejten e kam mundesine :) dhe nuk asht nej shpenzim i madh per mu , sidomos kur bahet fjale per 1 loje skedinet , gjaja e preferume e jemja

Nese Ledi ka gjet Kupen e kampioneve sepse ka shum njohuri per klubet europiane ,ndoshta per kupen e Amerikes Ka me u gabu :P

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Ledi1920 » Tue, 14 Jun 2011 , 09:50

fpjalmi wrote:
Man in Redblue wrote:Pjalmi flm per sponsorizimin e lojes, por desha me than qi metaman mos u harxho kaq shume, se asht e treta loje qe po jep pare dhe nuk jan pak 100 dollare. Gjithsesi ti si te kesh qejf, risku i ledit me marr prap 100 dollare :lol:


Faleminders Man ,per cdo fjale , por me te than te drejten e kam mundesine :) dhe nuk asht nej shpenzim i madh per mu , sidomos kur bahet fjale per 1 loje skedinet , gjaja e preferume e jemja

Nese Ledi ka gjet Kupen e kampioneve sepse ka shum njohuri per klubet europiane ,ndoshta per kupen e Amerikes Ka me u gabu :P

Filloi pjalmi me ndjell ters pa fillu mire loja :mrgreen: :mrgreen:

Gjithsesi duhet me thon faleminderit i here si sponsor i lojes qe je...Zoti ti shtofte Usd, Leket, Eurot apo Jen Japonez...Nuk jane pak. Gjithsesi une futem per fitore si lojtar favorit per fitimin e Benjaminit, ishalla po me ec se kena dhe pushimet para :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sa per njohurite Pjalmi mos u boj merak, klubet europiane i njof por ta dish qe kom nji cun xhaje amerikano-latin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ene kom ka i mor informatat. :mrgreen: :mrgreen:
Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Man in Redblue » Tue, 14 Jun 2011 , 19:27

Ledi kur korruptoi klube champions liget, ata latint i korrupton kollaj krejt

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Tue, 14 Jun 2011 , 20:20

Ledi1920 wrote:
fpjalmi wrote:
Man in Redblue wrote:Pjalmi flm per sponsorizimin e lojes, por desha me than qi metaman mos u harxho kaq shume, se asht e treta loje qe po jep pare dhe nuk jan pak 100 dollare. Gjithsesi ti si te kesh qejf, risku i ledit me marr prap 100 dollare :lol:


Faleminders Man ,per cdo fjale , por me te than te drejten e kam mundesine :) dhe nuk asht nej shpenzim i madh per mu , sidomos kur bahet fjale per 1 loje skedinet , gjaja e preferume e jemja

Nese Ledi ka gjet Kupen e kampioneve sepse ka shum njohuri per klubet europiane ,ndoshta per kupen e Amerikes Ka me u gabu :P

Filloi pjalmi me ndjell ters pa fillu mire loja :mrgreen: :mrgreen:

Gjithsesi duhet me thon faleminderit i here si sponsor i lojes qe je...Zoti ti shtofte Usd, Leket, Eurot apo Jen Japonez...Nuk jane pak. Gjithsesi une futem per fitore si lojtar favorit per fitimin e Benjaminit, ishalla po me ec se kena dhe pushimet para :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sa per njohurite Pjalmi mos u boj merak, klubet europiane i njof por ta dish qe kom nji cun xhaje amerikano-latin... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ene kom ka i mor informatat. :mrgreen: :mrgreen:
ti nuk thu shyqyr qe po njalli terrs ,duke dit qe un kur ndjelli terrs asht fat per ty? :P ,ku edhe te kupa e kampioneve njella terrs para ndeshjeve dhe fitove? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Wed, 15 Jun 2011 , 18:31

Man in Redblue wrote:Ledi kur korruptoi klube champions liget, ata latint i korrupton kollaj krejt
Man,A don me i fitu 50 dollare te sigurta.

Veni rezultatet si un se gjysa jan te sakta dhe te sigurta por smund ti tham kush jane gjysa :P

Deshta me than qe atij kushrinit te Ledit ,ia paskan hell dhe po humb i sigurte bashke me ledin :P :)

Nese gjysa nuk del te sakta ,atehere prishe kontraten e 50 $. 8)

He si mendon 8)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Wed, 15 Jun 2011 , 18:48

Man ,edhe dicka tjeter se harrova , ai 50 dollareshi qe te thashe se a don me e fitu asht me marr 50 dollare te sigurta por ama nese nuk e fiton skedinen dhe edhe nese e fiton nuk ka ma ,sepse me ato 3 pike qe jan te sigurta ne skedina do ta sigurojm veq un e ti vendin e pare :P

a nuk te duket pak si shum 4 me 0 brazil ekuator , rezultati qe ka vu ledi :shock: ku do jete nji ndeshje surprize :o

Deshta me than qe ai kushrini i ledit po e mbyllka kompanine ,se po delka me humbje :mrgreen:

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Ledi1920 » Thu, 16 Jun 2011 , 08:22

Mos ta mor Messin ne telefon...leqe zile boj une se mer vet ai se ka lek... :mrgreen:
Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Edmond-Cela » Sat, 18 Jun 2011 , 10:07

Argjentina-Bolivia =2-1
Colombia -Costarica =2-2
Brazil-Venezuela=4-1
Paraguaj-Ecuador=1-1
Euruguaj-Peru=2-0
Kili-Mexike = 1-2

Argjentine -Colombi=2-1
Bolivi-Costarike=1-2
Peru-Mexike=1-3
Uruguaj-Kili=2-1
Brazil-Paraguaj=3-0
Venezuele-Ekuador=2-1

Columbi-Bolivi=2-1
Argjentin -Costarike=3-1
Kili-Peru=3-1
Uruguaj-Mexike=2-1
Paraguaj-Venezuele=3-1
Brazil-Ekuator=3-1
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by jeti » Wed, 22 Jun 2011 , 20:26

Nje pyetje kisha, si do vehen rezultatet 1x2 apo rezultati sakte?
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by jeti » Wed, 22 Jun 2011 , 20:33

Argentina-Bolivia = 1-0
Colombia -Costarica = 1-1
Brazil-Venezuela= 2-1
Paraguaj-Ecuator= 1-1
Uruguaj-Peru= 2-1
Kili-Mexike = 0-1
Argentin -Colombi= 1-0
Bolivi-Costarike= 1-1
Peru-Mexike= 0-0
Uruguaj-Kili= 2-1
Brazil-Paraguaj= 1-0
Venezuele-Ekuator= 0-0
Columbi-Bolivi= 1-1
Argentine-Costarike= 2-1
Kili-Peru= 1-1
Uruguaj-Mexike= 0-0
Paraguaj-Venezuele= 1-0
Brazil-Ekuator= 2-1

Keto jane rezultatet e mija deri tash, por ka mundesi qe ne ditet e ardheshme do baj disa ndryshime!
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Wed, 22 Jun 2011 , 20:43

jeti wrote:Argentina-Bolivia = 1-0
Colombia -Costarica = 1-1
Brazil-Venezuela= 2-1
Paraguaj-Ecuator= 1-1
Uruguaj-Peru= 2-1
Kili-Mexike = 0-1
Argentin -Colombi= 1-0
Bolivi-Costarike= 1-1
Peru-Mexike= 0-0
Uruguaj-Kili= 2-1
Brazil-Paraguaj= 1-0
Venezuele-Ekuator= 0-0
Columbi-Bolivi= 1-1
Argentine-Costarike= 2-1
Kili-Peru= 1-1
Uruguaj-Mexike= 0-0
Paraguaj-Venezuele= 1-0
Brazil-Ekuator= 2-1

Keto jane rezultatet e mija deri tash, por ka mundesi qe ne ditet e ardheshme do baj disa ndryshime!

tamam i ke vu jet ,e mundesh me i ndryshu kur te dush deri ne 2 minuta para se me fillu ndeshja

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Skodrinon » Wed, 22 Jun 2011 , 23:26

Argentina-Bolivia = 4-1
Colombia -Costarica = 1-0
Brazil-Venezuela= 3-0
Paraguaj-Ecuador= 1-0
Uruguaj-Peru= 3-0
Kili-Mexike = 2-2
Argentina -Colombia= 3-0
Bolivi-Costarike= 1-0
Peru-Mexike=1-2
Uruguaj-Kili=3-1
Brazil-Paraguaj= 3-0
Venezuela-Ekuador= 1-2
Colombia-Bolivia= 1-0
Argentine-Costarica= 3-0
Kili-Peru= 2-1
Uruguaj-Mexike= 2-1
Paraguaj-Venezuele= 3-0
Brazil-Ekuador= 3-0

Post Reply