1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Man in Redblue » Sun, 24 Jul 2011 , 15:34

Paraguaj- Uruguaj = 0-1

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Edmond-Cela » Sun, 24 Jul 2011 , 15:58

Paraguaj- Uruguaj = 1-3
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Sun, 24 Jul 2011 , 20:21

Admin,ke harru me vu ndeshjen finale Uruguaj - Paraguaj .

tash asht 2 e 20 , ku ndeshja fillon ne 3 dhe ka 40 minuta kohe.
:D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Admin » Sun, 24 Jul 2011 , 20:52

Per pak sa qesh tu harru me vu rezultatin :

parashikimi jem asht

Uruguaj - Paraguaj 2-2
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Sun, 24 Jul 2011 , 20:54

Atehere un po e ndrroj parashikimin tem ,duke e vu rezultat tjeter :D

Paraguaj- Uruguaj = 0-1

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Admin » Sun, 24 Jul 2011 , 20:57

Hhhahahahah Pjalmi mbete tu i ndrru rezultatet :)

Sdq une barazimin e kam ne xhep apa ja :)
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Sun, 24 Jul 2011 , 21:03

Admin wrote:Hhhahahahah Pjalmi mbete tu i ndrru rezultatet :)

Sdq une barazimin e kam ne xhep apa ja :)

Haaahaaa :lol: :lol: :lol: :lol: ,po po admin

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Sun, 24 Jul 2011 , 23:17

Perfundoi Skedina E kupes se Amerikes Ku sot U luajt ndeshja e fundit finale Ku Uruguaj fitoi kupen duke mujt Paraguajin 3 me 0 dhe duke U shpallur kampionia e kupes se amerikes

Piket e marra jane:

Pjalmi 1 pike ,Man 1 pike

_____________________________________________

Renditja perfundimtare asht :


Kryeson Admini me 20 pike

Pjalmi 18 pike

Mondi 16 pike

Sejadi 13 pike

Man In red Blu 13 pike

Skodrinoni 12 pike

Renis 5 pike

Jeti 4 pike

Ledi 4 pike

__________________________________________

Admini Asht fituesi i skedines (Argentin korrik 2011) Ku gjithashtu Fiton edhe shumen 100$

Admin ,leket do ti dergoj me money gram .

Me shkruaj ne privat Emrin dhe Mbiemrin e sakte dhe gjithashtu Shtetin ku ndodhesh Ku padyshim mund te jete Italia :D

Urime per fitimin e skedines Admin

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Man in Redblue » Mon, 25 Jul 2011 , 00:23

Urime Admin per fitoren!!!

Flm Pjalmi per sponsorizimin e lojes :D

ngushellime Ledi dhe Jeti per ranien nga kategoria, Renisi shkon per play-off :mrgreen:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Mon, 25 Jul 2011 , 03:57

Man in Redblue wrote:

ngushellime Ledi dhe Jeti per ranien nga kategoria, Renisi shkon per play-off :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Admin » Mon, 25 Jul 2011 , 10:23

Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Man in Redblue » Mon, 25 Jul 2011 , 21:11

Admin wrote:Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
Admin e gzosh cmimin e na perfaqeso me dinjitet ne champions lige vitin qe vjen :mrgreen:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Edmond-Cela » Mon, 25 Jul 2011 , 21:43

urime admin.

po une a do marr pjes ne inter toto cup
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Tue, 26 Jul 2011 , 04:21

Admin wrote:Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
Ju lutem Admin :)

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Ledi1920 » Wed, 27 Jul 2011 , 08:53

Po me u ngrit prap ne superlige sa mor une???? :mrgreen:
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Wed, 27 Jul 2011 , 16:07

Ledi1920 wrote:Po me u ngrit prap ne superlige sa mor une???? :mrgreen:
Ledi ,mos u merzit sepse edhe pse je ne kategori te dyte e ke edhe 1 mundesi me dal ne europe nese e fiton kupen e shqipnise :mrgreen:

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Skodrinon » Fri, 29 Jul 2011 , 15:05

Admin wrote:Flm djema per urimet si edhe Flm Pjalmi per cmimin :)
ke perfitu se nuk kam hi un me vu rezultatet :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by Admin » Sat, 30 Jul 2011 , 14:00

Skodrinon s'duhet me ba mungesa :)
Hajt se noshta e ke rrisk rradhen tjeter :D
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 1x2 Kupa e Amerikes (Argentin korrik 2011)

Post by fpjalmi » Sun, 01 Jul 2012 , 19:58

Admin wrote:Skodrinon s'duhet me ba mungesa :)
Hajt se noshta e ke rrisk rradhen tjeter :D

Admin , e njejta gja edhe kete rradhe me skodrinonin :P :P :lol:

Post Reply