Gezuar vitin e ri 2012

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Gezuar vitin e ri 2012

Post by Admin » Sat, 31 Dec 2011 , 22:20

Ne emer te Fkvllaznia.net ju uroj te gjitheve GEZUAR VITIN E RI 2012.
Qofte ky vit sa me i mbare per ju dhe familjet tuaja.
Viti 2012 qofte nje vit i mbare edhe per ekipin tone te zemres Vllaznia!!

Urime dhe suksese per vitin e ri 2012
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Gezuar vitin e ri 2012

Post by fpjalmi » Sun, 01 Jan 2012 , 02:23

Viti 2012 qofte 1 vit sa ma i mbare per te gjithe , gjithashtu edhe per vllaznine me nji merkato sa ma te mire , duke pas synim kupen e shqipnise

Post Reply