16/02/2012 Gezuar 93 vjetorin VLLAZNIA

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

16/02/2012 Gezuar 93 vjetorin VLLAZNIA

Post by Miri » Thu, 16 Feb 2012 , 17:14

Gezuar 93-e vjetorin Vllaznia:
Nuk do i shkonte ne mend asnje njeriu qe mbas 93 viteve Vllaznia do ishte ne nje gjendje te tille ku ne supet e saj mban interesin dhe fitimet e disa personave ne emer te saj duke mos llogaritur aspak historine qe vete kjo skuader mbane mbi supe duke mos llogaritur te paret tane qe me shume vuajtje e krijuan dhe e ndertuan kete skuader per ti dhene gezim dhe krenari gjithe bashkqytetareve Shkodran.
GEZUAR VLLAZNIA 93 VJETORIN

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: 16/02/2012 Gezuar 93 vjetorin VLLAZNIA

Post by Man in Redblue » Thu, 16 Feb 2012 , 18:12

Gezuar ditlindjen VLLAZNI - legjende je dhe mbetesh ti!!!

Mos bashin hajr ata qe po e marrin neperkam sot!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: 16/02/2012 Gezuar 93 vjetorin VLLAZNIA

Post by fpjalmi » Fri, 17 Feb 2012 , 00:32

Gezuar ditelindjen vllazni , dhe me vite te panumerume

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: 16/02/2012 Gezuar 93 vjetorin VLLAZNIA

Post by Edmond-Cela » Fri, 17 Feb 2012 , 00:41

edhe 1.0000000000000000000000000000000000000

ishalla
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: 16/02/2012 Gezuar 93 vjetorin VLLAZNIA

Post by Admin » Mon, 20 Feb 2012 , 23:54

A lejohet me ba urimin me vonese!!

Gezuar pervjetorin Vllaznia jone e dashtun, ishall vitin tjeter kthehena tek fitoret e mundi qe kane dhane nder vite tranjerat, lojtaret e tifozet e mrekullueshem shkodran te mos shkoje dam!!!

Gezuar Vllazni!!!
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply